Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, hogy kívánatos...

Mit tegyek, hogy kívánatos legyek a pasik szemében?

Figyelt kérdés

Nem figyelnek fel rám, nem szólnak be, nem kapok pozitív, vagy egyáltalán bármilyen visszajelzést... Diszkóban is csak egyszer voltam egy baráti társasággal, mondanom sem kell, hogy kb. le se sz*rták a fejemet... Komolyan, azt sem bánnám, ha zaklatnának, csak érezném már végre, hogy engem, mint nőt valaki vonzónak talál. Szabályosan éhezem az elismerésre, a bókokra, de sosem kapok. Ha mégis bókolna valaki interneten (hol máshol ugyebár), az esetek 90%-ában aranyosnak neveznek, szépnek csak ritkán, szexinek meg soha. Arról nem is beszélve, hogy azok, akik bókolnak nekem javarészt olyan alakok, akik mellett lazán elmennék az utcán, jellegtelen, szürke, unalmas tucatsrácok, akik minden bizonnyal aligha voltak (mostanában) nővel, ergo az ő véleményükre úgy vélem aligha érdemes adni.


Tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok csúnya, ugyanakkor különleges szépség sem, az ismerőseim helyes, aranyos lánynak tartanak. Mellesleg többnyire nem öltözöm kirívóan (ezen mondjuk próbálok változtatni, aztán próba cseresznye), többnyire nadrágot hordok, néha szoknyát is, de bármit is viseljek, jó ha évente 1-2 "jelet" kapok a fiúktól/férfiaktól a tetszésük kivívását illetően. Miért lehet tehát az, hogy ennek fejében sem figyel fel rám senki? Akárhogy is, elegem van már abból, hogy voltaképp láthatatlan vagyok a pasik számára!


20/l



2014. jún. 9. 22:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Mutass már egy képet priviben.
2014. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ismerkedjünk és akkor majd kapsz! Kép?
2014. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%
Qrva akarsz lenni?
2014. jún. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Remélem az első válasz prioritást élvez, mert tényleg kíváncsi vagyok rád :)
2014. jún. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést akár én is kiírhattam volna, majd szólj légyszi ha sikerült valami megoldást találnod :)
2014. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

túl visszafogott vagy, ez az írásodon is látszik. :) ne görcsölj rá semmire, csak szááárnyalj :)

21/L

2014. jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

Te egy olyan lánynak tűnsz az elmondásod alapján,

aki mellett lazán elmennék az utcán, jellegtelen, szürke, unalmas tucat

Van ilyen, nem születhet mindenki érdekesnek.

A te bajod az, hogy azok a pasik nem érdeklődnek irántad, akik neked meg az összes többi lánynak bejönnek, de lenézed azokat akik hozzád illenének, úgyhogy ők sem foglalkoznak veled, ergo 0 érdeklődést váltasz ki az ellenkező nemből.

2014. jún. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Érdekel is engem, hogy mi leszek/vagyok, csak lássák már meg végre bennem a nőt! El tudja bárki is képzelni, hogy milyen szar lehet, hogy sosem vonzódott még hozzám senki szexuálisan? Na jó, egy sráccal pettingeltem egyszer és ő célozgatott rá, hogy kíván, de biztos voltam benne, hogy csak kanos volt, meg aztán amúgy is alighanem egy lettem volna neki a sok közül, úgy meg nem akartam. Én szerelmes voltam az illetőbe, de egyoldalú volt. Aztán mivel nem jött össze a dolog, az eset után ott is hagyott. Első s ezidáig egyetlen szerelmem volt. Ennek már egy éve.
2014. jún. 9. 22:34
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
Te is egy unalmas tucatcsaj vagy, (meg felszines is) azért bókolnak csak a tucatsrácok, jobb, ha hozzászoksz ehhez, és megelégszel ennyivel!
2014. jún. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Miből jött le, hogy felszínes volnék?
2014. jún. 9. 22:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!