Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megzsaroltak meztelen képekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megzsaroltak meztelen képekkel, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az elmúlt hónapban jelentkeztem egy online ismerkedős oldalra. Pár óra múlva jött is egy találat egy külföldi lánnyal. Beszélgettünk, minden jól működött. Közben áttértünk más felületre is (snapchat, instagram). A pár nap beszélgetés után elkezdtünk intimebb képeket küldözgeteni egymásnak. Azonban a mai napon megzsarolt és visszaküldött minden olyan képet amit küldtem lemenetve, hogy ha nem utalok neki pénzt akkor instan az összes ismerősömnek elküldi.Illetve vírus linket is kaptam tőle amire szerencsére nem mentem rá. Szerintetek meg fogja tenni, hogy elküldözgeti? Egyből blokkoltam és mindenhonnet tiltottam és jelentettem a profilt.

A szükséges ügyeket a rendőrségen megtettem ezzel kapcsolatban, de félek, hogy az ismerőseim meglátják ezeket a képeket.

20/F



2023. márc. 6. 18:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%
Ilyenre egy haverom azonnal visszakuldott neki a zsarolásrol képernyőfotókat illetve a felvett videot, a csaj egybol kilépett:D
2023. márc. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%

Semmi bajod nem lesz, de máskor ne csinálj ilyet!

Sose tudni milyen elmebeteg vagy aljas szándékú ember ül a képernyő másik oldalán.

2023. márc. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
68%
Instán lehet látni mások ismerőseit? Szerintem nem.
2023. márc. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
83%
Pontosan. Így kell ezt.
2023. márc. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
71%
Egyébként tudom, hogy ez nem vígasztal, de mivel EMBER vagy, ezért HIBÁZHATSZ is.
2023. márc. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Okos ember nem küld magáról meztelen képet, amelyen az arca is látszik. De ha már így jártál, akkor hagyd, hogy csináljon amit akar, aztán az igazságszolgáltatás elé tereled az ügyet.
2023. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
92%
Ignoráld. Mit tud neked ártani? Az ismerőseid megtudják, hogy fiú vagy vagy lány, na és. Egyébként nem fogja elküldeni senkinek, hiszen semmi haszna nem lenne belőle (elveszítené a zsarolópotenciálját), csak saját magát tenné büntethetővé.
2023. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor olvastam, hogy egy férfi fizetett is, aztán tett feljelentést. Kiderült, hogy a nő nem nő, viszont nagyon sok férfi fizetett a zsarolás után.
2023. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
90%

Erre külön ipar is van.

A mai vilagban hogy nem tudják?

Amanda todd esete is eléggé nyilvanos volt ahogy szétalázták 1 kép miatt.

2023. márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Szerencsére én nem fizettem és nem is kattintottam az általa küldött linkre sem, hogy akár vírussal megfertőzze a telefonomat.

Azt én sem tudom már biztosra ki volt a telefon másik felén, lehet olyan képeket láttam amiket mástól kapott

2023. márc. 6. 19:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!