Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megzsaroltak meztelen képekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megzsaroltak meztelen képekkel, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az elmúlt hónapban jelentkeztem egy online ismerkedős oldalra. Pár óra múlva jött is egy találat egy külföldi lánnyal. Beszélgettünk, minden jól működött. Közben áttértünk más felületre is (snapchat, instagram). A pár nap beszélgetés után elkezdtünk intimebb képeket küldözgeteni egymásnak. Azonban a mai napon megzsarolt és visszaküldött minden olyan képet amit küldtem lemenetve, hogy ha nem utalok neki pénzt akkor instan az összes ismerősömnek elküldi.Illetve vírus linket is kaptam tőle amire szerencsére nem mentem rá. Szerintetek meg fogja tenni, hogy elküldözgeti? Egyből blokkoltam és mindenhonnet tiltottam és jelentettem a profilt.

A szükséges ügyeket a rendőrségen megtettem ezzel kapcsolatban, de félek, hogy az ismerőseim meglátják ezeket a képeket.

20/F



2023. márc. 6. 18:40
1 2 3 4
 21/32 Noren1989 ***** válasza:
76%

Nemtom, de kb már mindenki látta a pöcsömet az ismerettségben.


Téged hogy a vérbe lehet ilyennel egyáltalán zsarolni? :DDD

2023. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
75%
Az én képeimet nézegethetik. Pont úgy nézek ki mint élőben:)
2023. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
60%

Hát ez nagyon rossz helyzet, sajnálom hogy elárulták a bizalmadat :(


Az ilyesmi mindenkinek trauma, akar férfi, akar nő.

2023. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Alapból aki snapchaten akar ismerkedni annak már gyanúsnak kellene lennie.Ott senki se ismerkedik aki komoly kapcsolatot akar.Én már itt tiltották volna az embert.Tedd privátra a fiókod és Tiltsd mindenhol a zsarolót.Rendőrségen fel kell jenelteni és nem szabad küldeni neki pénzt.Remélem tanultak a dologból és nem küldesz soha senkinek ilyen képeket max úgy,ha az arcod nem látszik.
2023. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

20:38 lehetséges, hogy azt kellett volna tennem, de bennem volt/van a félsz, hogy elküldözgeti


Szerintetek, ha minél több idő telik el annál kisebb az esélye ennek?

2023. márc. 6. 21:30
 26/32 anonim ***** válasza:
69%

Igen, csökken a valószínűség.

Viszont itt a pénz lett volna a lényeg, de szerencsére nem küldtél. :)

2023. márc. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Nem, illetve linket is küldött ami szerintem vírus volt mert nagyon szerette volna hogy nézzem meg. De egyiket sem tettem.
2023. márc. 6. 21:45
 28/32 anonim ***** válasza:
60%

Hát ez egy jó kis tanulság.

Legtöbben küldtünk már ilyesmi képeket, de én még azoknak is félve küldtem olyat is amit nem bántam volna annyira, ha mások is látnak akiket jól ismertem személyesen is.

2023. márc. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
72%
2023ban hogy lehetsz ennyire idióta ember?
2023. márc. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
60%

Én is a napokban küldtem elég sok képet meg videót, még szerencse hogy nem mezteleneket.

Nem lesz belőle úgymond semmit nem tud csinálni vele tényleg csak zsarolni.

Engedd el.

Vagy ha ki is derül valakiről ilyen, pár hét és mindenki elfelejti.

2023. márc. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!