Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy az egyedülá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az egyedülálló apák senkinek nem kellenek, a párkapcsolatban élő apáknak viszont gyerekjáték szeretőt szerezniük?

Figyelt kérdés
Csak az az apa nem csalja meg a feleségét, aki nem is akarja. A ribizlik hosszú éveket képesek rá várni, hogy elhagyják az asszonyt. Olyan esetről is tudok, amikor a ribizli elcsábította egy terhes nő gyerekének az apját és össze is házasodtak. Egyszerűen meg vannak őrülve a párkapcsolatban lévő apákért.

2023. márc. 9. 20:33
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
14%
Jó, hogy már nem kapni pilóta kekszet, undorító, émelyitően édes egy valami volt. Egy szeméttel kevesebb.
2023. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
32%

11.


Bezzeg a "jó Oreo", mi? Amiben minimális a töltelék, cserébe jó drága...?

2023. márc. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
44%

12-es, nem fogyasztok semmiféle hasonló szemetet.

11#

2023. márc. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
47%

13.


Aha, szóval egy vagy a "spártai életvitel, az egészség kulcsa" önkínzóknak? :D

2023. márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
41%
#14: áruld már el, hogy ha valaki nem eszik egészségre káros cukrot, az mi a fenétől spártai?
2023. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
88%

Nos nem tudom, de ha ribizlihez hasonlítgattad a másik nőt, akkor meg kéne néznünk a ribizli jótékony hatását is,mint pl:


1. Jótékonyan hat a szív és érrendszerre

2. Kezelhető vele a hasmenés

3. Méregteleníti a szervezetet és jótékonyan hat a koleszterin szintre

4. Felfrissít és energetizál

5. Öregedésgátló

6. Megakadályozza a vesekő és a rák kialakulását

7. Felveszi a harcot az allergiával

8. Ízületi gyulladásra is jó,mert hatékony gyulladáscsökkentő hatása van

9. Segít a reumánál is

10. Jó szem fáradtság ellen is


A ribizli magas tápanyagtartalommal rendelkezik: magas koncentrációban tartalmaz olyan ásványi anyagokat, mint a vas, kálium, foszfor, kalcium, cink, stb. Vitaminokból is számtalan található bennük: 100 gramm ribizli ugyanis A, B (1, 2, 3, 5, 6, 9), C-, H- és K-vitamint tartalmaz.


A ribizli ezenkívül gazdag zsír- és gyümölcssavakban, valamint rostokban, amelyek elengedhetetlen a szervezet megfelelő működéséhez; illetve erős antioxidánsok találhatóak benne és gyulladásgátló hatású.


Nos a ribizli egészséges. Kérdés, hogy miért használod ezt a szót egy nőre akit tulajdonképpen tárgyiasítasz. Oké tudom már régóta használják ezt a szót, de én speciel elgondolkodok ezen, hogy vajon hogy alakulhatott ki ez a szó ilyesmi helyzeteknél.


Ellentétben az általad írott ribizliktől a gyümölcs nem vár évekig, hanem el is kapkodják.:D


Amúgy szerintem csak általánosítasz, és nem megfelelő helyen keresed.

2023. márc. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

15

Jajj mert egeszsegesen csak a nyulak meg a bzik esznek, tudod. Am en eszek cukros dolgokat alkalomadtan, de ha eltunne mind, akkor sem dolne ossze a vilag.


Kerdesre valaszolva, nem kell agysebesznek lenni, ha egyedul neveled a gyereked, nyilvan joval kevesebb embernek fogsz kelleni a gyerekeddel egyutt, tok mindegy, no vagy ferfi vagy. Szeretoi kapcsolatban meg krva mindegy, hany puja van otthon, nem a szereto foglalkozik veluk. Komoly kapcsolatra is max azert kellenek ilyen ferfiak a masik nonek, mert 99%, hogy a hazassagbol kilepo ferfi csak onmagat viszi a kapcsolatban, a gyerekek maradnak anyaval.

2023. márc. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
50%
A házas pasik is vénlányokbak kellenek csak akiknek jobb nem jutott.
2023. márc. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
11-es én imádom a pilóta kekszet és az amerikai kekszet, és lehet boltba venni. De ha netalántán nem akkor is tudok csinálni pilóta kekszet is és amerikai kekszet is. Amúgy köszi az ötletet csinálni is fogok pilóta kekszet. :D
2023. márc. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

7-es lesz majd csak most az édességiparban alapanyag hiány van és csomagolóanyag hiány.



Én meg ennek kapcsán tudtam meg hogy miért pilóta keksz a pilóta keksz.

2023. márc. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!