Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha otthon veszekedés van és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha otthon veszekedés van és elcsattan egy pofon visszamernél ütni a párodnak,férjednek?

Figyelt kérdés
2023. márc. 10. 16:42
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
81%
Volt ilyen sajnos. Én vissza ütöttem. Mindketten rendkívül szégyelltük magunkat utána. Egyikőnk sem ez a típusú egyébként. Ez kb. 3 éve volt, se előtte se utána nem fordult elő újra. A férjemnek mentális problémái voltak nekem meg akkor még nem tudtuk,hogy cukros vagyok az ingadozó cukor szintem agresszív viselkedésben nyilvánult meg. Össze jött a kettő és konkrétan bepofozott az ágy mellé én meg tiszta erőből orrbavágtam úgy hogy felugrottam,én 160cm vagyok ő 195cm. Eltörtem az orrát nekem meg a szám repedt fel. Aztán megbeszéltük a dolgokat és azóta is minden rendben. Soha többé nem volt felém egy agresszív megnyílvánulása sem. Viszont az orra úgy maradt. Azt mondta, hogy így jobban tetszik neki,mert akárhányszor tükörbe néz én jutok eszébe. 😂
2023. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
53%
Mert nem ütnének ennyien vissza. Az egy más érzelmi állapot lenne, sokk, félelem. A többség nem kockáztatná, hogy visszaüt, erre a faszi meg olyat üt, hogy a nyakuk törik.
2023. márc. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
0%
Átgondolnám, hogy megérdemlem e-, ha igen akkor tudom, hogy ez az a határ aminél tényleg jobb lenne ha megnevelném magam mert nem tűrhető, ha viszont nem érdemeltem meg akkor elbeszélnék vele miután lenyugodna, hogy ez nem volt egy előnyös lépés csak azért mert felborult agyilag még nem kell gondolkodás nélkül cselekednie ...
2023. márc. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
95%

22


Bocs, de én ismerem magam. Rohadt önérzetes és agresszív ember vagyok, tényleg képes lennék késsel hadonászva fenyegetőzni + a ruháit, értékeit dobálni kifelé az ablakon, ha engem meg merészelne ütni. Már a féltékenységi rohamoakt, és a szavam megkérdőjelezését sem tudom eltűrni, szóval ha ilyen okból kapnék pofont, még nagyobb lenne a retorzió.

Volt érzelmi/verbális bántalmazó párom, őt válaszul a szakításkor 0-ra romboltam le, addig bántottam, ameddig vinnyogva sírt és öngyilkosságon agyalt. Ezt hozza ki belőlem, amikor igazságtalanul bántanak, madárnak néznek. Ráadásul türelmes voltam hosszú ideig, szóval kitört végül.


Épp ezért választottam életem párjának végül egy végtelen szelíd, rendes férfit. Melette nekem is egy sokkal szeretetteljesebb, jobb, nyugisabb oldalam jön elő.

2023. márc. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
29%

24, elhiszem, de az emberek 3/4-e fight or flight szituációban a menekülést választja. Csak azt mondom, hogy nyugodtan lazulva, a kanapén fetrengve én is azt mondom, hogy "wow aztán átmennék John Wickbe, és lerúgnám a fejét", közben meg lehet összeszarnám magam szó szerint.


Mint a horrorfilmeknél, fotelből teljesen logikusan látom, merre kell menekülni, de ha engem kergetne valaki konyhakéssel, olyan hülye lennék, mint az állat.

2023. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Minek kezdjem el én is megütni? Szépen megmondom neki,hogy ez volt az első és utolsó is és vége.Az a férfi aki egyszer felpofoz egy nőt máskor is megteszi,de lehet nem áll meg egy pofonnál.
2023. márc. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, hogy reagálnék. Ilyesmit a kapcsolatomban el se tudnék képzelni, a párom jól megtermett, erős ember, de bármi mást előbb kinézek belőle, minthogy megüssön. Nem tudnám megmondani ilyen biztosra, mint az előző válaszolók, hogy mit tennék meglepetésemben.
2023. márc. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok büszke erre a sztorira. De én ütök, ha megütnek. A pasi sem volt verekedős, de aznap nagyon összevesztünk. Én kezdtem ütni, ő meg nagy erővel nekem jött, hogy leállítson. Nem kellett volna, visszaütöttem. Azt tudni kell, hogy ilyen helyzetben baromi nagy erőt ad az adrenalin és a düh. Mármint azoknak a nőknek, akik nem félnek. Miután jól megvertük egymást, szakítottunk. The end.
2023. márc. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
24%
Ha nagyon katzan a ferfi nem kellene megutni mert lehet par masodpercig elfelejti hogy no vagy es benyom egyet .jobb elmenni ilyenkor egybol.
2023. márc. 11. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
32%
21. Ez rohadt gáz! Fehér réti indiánok vagytok tuti..
2023. márc. 11. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!