Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudom pontosan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom pontosan hogy valakivel nem illünk össze . Mik azok a szempontok szerintetek.?

Figyelt kérdés
2023. márc. 12. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk túl sok ellentétes tullajdonságotok van? Vagy talán túl sok mindenben nem értetek egyet? Ilyesmik szoktak lenni
2023. márc. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Tok mas dolgokat akartok az eletben pl, meg olyasmik amit az elso irt. Annyira azert nem bonyolult.
2023. márc. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

1. Életvitel: pl az egyik meg egyetemista haverok/bulik..ugymond ki akarja élni magát..stb a masik meg mar dolgozik inkább pihenne. Ha nincs közös hobbi, vagy semmi olyan jellegü tevékenység amit együtt csináltok.

2. Értékrendbeli különbségek: pl az egyiknek belefér hogy az ellenkező nemü "haverjaval" kettesbe talalkozgat a masiknak viszont nem. Az egyik szereti az oralis szexet de a masik gyülőli

3. Teljesen más jovőkép: az egyik ki akar koltozni kulfoldre a masik nem, az egyik akar gyereket a masik nem...stb

4. Stílus: pl az egyik ilyen tapétat akar a masik olyat. Az egyik ilyen zenet akar a masik olyan zenet akar hallgatni.

2023. márc. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egyformának kell lenni a beállitottságnak illetve a felfogásnak ez is fontos.
2023. márc. 12. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem tudod értékelni az életét, életvitelét. Például neked más az elképzelésed, és efelöl meggyőzhetetlen vagy, holott a másiké a jó, ez már erősen nem összeillés.

Ameddig egy ruha színe, egy közös program egyeztetése miatt érzel ellentétet addig nincs semmi gond.

2023. márc. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Pár fontos szempont a teljesség igénye nélkül:

-Életvitel, azaz otthonülős vs bulizós/kirándulós

-Pénzhez való viszony: elherdál mindent vagy egy mozira is sajnálja a pénzt, annyira spórol

-Szexualitás: minden nap 2-szer vagy 2 hetente

-Temperamentum: kiosztom a pincért is vagy nebántvirág természet

-Jövőbeli tervek: család+esküvő+ház kombó vs karrier+bulizás

-Értékrend: becsületesség vagy az se gond, ha néha lopunk az Aldiból


Szerintem ezek a kardinális dolgok, valamint szerintem az a jó kapcsolat, ahol szomjazol a másik szavára, gondolataira, öröm vele beszélgetni, nem az van, hogy úgy éled meg, hogy lehoz az életről az ostobaságával és nincs egy önálló véleménye.

Nyilván intő jel, ha a másikkal nem kívánod a szexet úgy, mint alapesetben kívánnád, az ilyenre érdemes odafigyelni, lehet már rég megszűnt a tisztelet, azért van.

Emellett szerintem fontos legalább 1 közös érdeklődési kör, ami mentén tudtok kapcsolódni.

2023. márc. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem két alapvetésen dől el ez a kérdés.

1. Szexuális vonzalom: ha ez nincs meg, akkor a libidó is el fog térni. Minden férfinak azt javaslom, hogy csak olyan nővel tervezzen hosszútávon, akinek 100%-osan bejön külsőleg. Soha ne teperjen olyan nő után, aki nem tartja a férfit vonzónak!


2. Értékrend:

Az alapvető dolgokban legyen egyezés. Nem számít, ki hogy áll a sporthoz, milyen sorozatot szeret, milyen zenét szeret. Hasonló morál, hasonló életcélok, ezek számítanak igazán.

A többi megoldható.

2023. márc. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azt veszem èszre rajta hogy

Èn szeretnèk gyereket a jövőben ő nem.

Èn kitudom mutatni a másiknak hogy szeretem ès őszintèn ő nem. Meg is kapom folyamat hogy keressek mást.

Èn beszèdes tipus vagyok ő nem.

Èn terveznèk programokat ő nem.

De közben vannak dolgok amik meg meg közös dolgok..

2023. márc. 12. 08:10
 9/11 A kérdező kommentje:

Èn gondoskodok a másikról ő nem.

Èn főznèk tyúkhús levest neki ha beteg ő nem.

2023. márc. 12. 08:13
 10/11 anonim ***** válasza:

"De közben vannak dolgok amik meg meg közös dolgok.."

Micsoda?

2023. márc. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!