Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, a passzív biszex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, a passzív biszex vágyakkal rendelkező pasik nem férfiak a ti szemetekben?

Figyelt kérdés

2023. márc. 12. 11:06
1 2
 1/16 Zowie ***** válasza:
65%
Lehet akármilyen férfias külsőre, nem tudnék rá férfiként tekinteni, miközben tudom, hogy arra izgul, hogy s.ggbe rakják.
2023. márc. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Se passzív, se aktív biszex férfi nem férfi a szememben. Számomra ők rejtett melegek.
2023. márc. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Nekem semmilyen férfi nem tud SZÁMOMRA férfi lenni, ha mas férfiakkal is egyutt van! Akár aktív, akár passzív szerepben! Engem taszit. Az, hogy te hogyan identifikálod magadat, az már a te dolgod
2023. márc. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Akkor én leszek a kivétel: Nem ezen dől el, hogy férfi-e a szememben vagy nem. Attól még férfi, hogy szereti a férfiakat, és szereti kapni az anált.

Kapcsolatra viszont az én szememben csak akkor lenne alkalmas, ha hajlandó monogámiára, hűséges, és nővel is ugyanannyira szereti a szexet.

2023. márc. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Én is erősíteném akkor itt a kivételt, számomra egyáltalán nem tesz férfiatlanná egy férfit az ha szeret passzív szerepben lenni, vagy biszexként vonzódik más férfiakhoz.
2023. márc. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy ezt minek kérdezed meg naponta? Olvasd vissza az előző 6152 kérdés válaszait.
2023. márc. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nincs ezzel gond. Be is bszna, ha biszex nőként zavarna, hogy egy férfi biszex. Párkapcsolatban a monogámiát részesítem előnyben, nincs mással dugás, se hármas, se neki se nekem. Ha ez így ok, nincs kizárva a kapcsolat sem
2023. márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem mondom hogy nem férfi, de páromnak nem választanám. Semmiféle ánuszos dolog nem érdekel, tehát az enyém se bejárat és az övé se érdekel. Egyszerűen szólva, az övével se lennék hajlandó foglalkozni soha, semmilyen módon. Szóval az ilyennel nem egymásnak születtünk.
2023. márc. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, hogy férfias-e vagy sem, de teljesen mások a szexuális preferenciáink, így párkapcsolat kizárt.
2023. márc. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
28%
Egyáltalán nem érdekelne. Egy hetero férfit is érdekelhet az anál. Nincs ezzel gond.
2023. márc. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!