Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők két férfi közül azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők két férfi közül azt választanák amelyik már verekedett, vagy még nem verekedett?

Figyelt kérdés

Tegyük fel választanod kellene két férfi közül akik nagyon nehéz választás, mert mindkettő ugyanolyan vonzó, megfelelő egzisztenciájú, éppen olyan személyiség amilyet szeretsz stb. tehát minden oké.


De egyikben sem találsz olyat ami miatt az egyik vagy másik irányába billene a döntésed mérlege.


Ekkor megtudod egyik még soha életében nem volt verekedős szituációban, míg a másik már igen, pl. meg kellett védenie magát vagy másokat.


Melyiket választod?



2023. márc. 12. 20:28
A kérdező szavazást indított:
amelyik már verekedett
amelyik még soha nem verekedett
37 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Én általános iskolában verekedtem utoljára haverral, de csak játékból, mint a kutyakölykök! Az verekedésnek minősül?
2023. márc. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Eleve nem választanék agresszív férfit magam mellé.
2023. márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
A normálisak azt, aki még nem. Romák, primitívek és az alapvetően suttyó közegben felnőttek pedig azt, aki verekedős, mert szemükben ez a férfiasság csimborasszója.
2023. márc. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"éppen olyan személyiség amilyet szeretsz"


Pont ezért azt, amelyik nem verekszik.

2023. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%

Várjatok most ha valakit egyszer megtámadtak és ő megvédi magát, azt ugyanúgy elítélitek most?

Csak mert velem megesett egyszer, hogy a 120 kilós részeg kancigó nekemesett a munkahelyen mert feljelentettem hogy ivott

És én most egy verekedős f@sz vagyok mert sikerült szájonvernem?

2023. márc. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

Kétszer verekedtem felnőtten, egyszer a barátnőmet zaklatta egy részeg csávó és hozzám követte Őt, megvertem.

A másik szituban belémkötött két cigány, fölényben voltak meg is vertek, de amég talpon voltam az egyiket szájon is vertem, felrepedt a szája.

Így még mindig jobb hogy adtam is kaptam is.


Hozzáteszem mai fejjel mindkét szitut elkerülném.

Az elsőnél napokig meg voltam ijedve hogy a csávó megsérült úgy hogy lett valami baja, a másodiknál meg jöhettem volna ki rosszabbul is belőle ha kést rántanak.

2023. márc. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%

Ja és a lényeg, hogy mindkét eset olyan hogy tanultam belőle.

Szóval nem mondanám hátránynak.

Nem biztos, hogy az a jobb ha valaki sosem csinálta aztán majd idősen elkezdi.

2023. márc. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
Most képzeljétek el, hogy van egy kémelhárító, aki összeverekedik a kémmel, akit le kell tartóztatni. A kém az ország nukleáris rakétáinak indító kulcsait átakarja adni terroristáknak. Milliókat ment meg a kémelhárító, de egy agresszív f@sz, mert verekedett. Ugyanez mondjuk egy nyomozó, aki a bűnöző letartóztatása közben nem várt ellenállásba ütközik, és le kell boxolnia a gengszterrel a szituációt, adott esetben az életéért küzdeni.
2023. márc. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8 ezt melyik filmben láttad?
2023. márc. 13. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A terminator sarah conort akarja leverni a nukleális csapás előtt, még mielőtt a kis johny fiú megfogan.
2023. márc. 13. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!