Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság egy férfi pedagógusna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság egy férfi pedagógusnak esélye sincs barátnőt találni?

Figyelt kérdés
kb. 200 ezret kapnak kézhez...
2023. márc. 13. 10:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem kötelező pedagógusnak lenni. Lehet menni mondjuk konyhai kisegítőnek is Ausztriába.
2023. márc. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Simán van, itt olvastam, hogy a nőknek nem számít a pasi pénze, csak a diploma megléte. Diplomád van, így lesz csajod.
2023. márc. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%
50% esély megmarad. Mert amelyik nő nem a külsőségekre és a egzisztenciára gerjed annak a diploma a nedvesítő kulcsszó. Szóval van akinek elég ha tanár a pasi mert akkor biztos nagyon értelmes. 🤣
2023. márc. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Annyi pénzel sajnos nincs...egy kukàs többet keres...
2023. márc. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Pedagógus vagy még kevesebbet kereső nőknél van esély, pl.recepciósok, eladók,szobalányok,gyári munkások stb. Heti 500ezret kereső OnlyFans-modelleknék nincs esély.
2023. márc. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A tanárnőknél van a legnagyobb esélye. A tanárok agya elég hasonlóan "forog", nem véletlenül házasodnak sok esetben szakmán belül.
2023. márc. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Sokkal, de sokkal többet keresek, nem vagyok sem gyári munkás, sem szobalány, sem eladó, értelmiségi nő vagyok, de lenne esélye, ha szingli lennék. Pláne, ha szereti csinálni. Egy ilyen ember a szememben elhivatott, értelmes, tudnám tisztelni. Az nem az ő szégyene, hogy nem fizetik meg.
2023. márc. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
A férjem pedagógus, még nem jutott eszembe ezen problémázni. Én a szakmámból adódóan többet keresek, úgyhogy ketten együtt megvagyunk anyagilag, ha nem is luxusban, de kényelmesen. Szeretem, hogy hivatásnak tekinti a munkáját, baromság lenne 100-200 ezerrel többért olyasmit csinálnia, aminek kevesebb tartalma van.
2023. márc. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk tanár és tanár között is óriási különbségek vannak. Egy irodalomtanár, aki színházba jár és verseket költ hobbiból vs az alkoholista, mindig vörös fejjel és kidagadó nyaki ütőerekkel üvöltő tesitanár. Mindkettő "tanár", de ég és föld!
2023. márc. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

Egyrészt, 260at kapnak készhez. Az más kérdés, hgoy gyakornokként és 20 éve a pályán egyaránt ennyit kapnak:D


Szűkösen, de képesek önállaón megélni. És ha ez megvan, akkor simán van esélyük nőt találni. Ahogy ismerősi körben találnak is. Mááár azok, akik nem gyökerek, mert sajnos futottam bele olyanba is, aki ha milliomos lenne, akkor is egy gyökér maradna.


Szóval nem a pénzen fog múlni.

2023. márc. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!