Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban manapság egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban manapság egy férfi örüljön annyira annak ha egy csinos nő idejét szánja egy randira hogy minimum egy drágább éttermet fizetnie kellene?

Figyelt kérdés
2023. márc. 13. 22:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%

Na meg a vasporos fszt!

Jó lesz a meki is oda.

2023. márc. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
A drága éterem egy csúnya palival szerintem nem bevállalandó mert egne a feje. Inkább elbujna egy sarki kifozdebe ahol tele zabalhatja magat azt utana nem ir vissza mar a palinak.
2023. márc. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

Nem.

Tök fölösleges lemenni papucba már a legelső randin, csak magadból csinálsz hülyét.

A normális nők nem is igénylik.


Persze ha az anyagias p*csákra buksz, akkor igen, flexelj a pénzeddel mert erre van igény, ezért vagytok ott. De a nők többségének nincs ilyesmire igénye.

2023. márc. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%
Miert, mit gondoltal, hol akarnak a nok randizni? De gondolom nalad a Trofea is mar dragabb etteremnek szamit.
2023. márc. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%

4. Remélem utána azért nem sírsz be, mikor az ágyban teljesíteni kell.

És ha nem megy és ezért nem kellesz, akkor pedig nem kürtölöd teli a világot azzal. Hogy a férfiaknak csak a szex a fontos.

Ugye nem teszel ilyen kettősmércét?

Hisz ugyanúgy nem a szexre mennek, ahogy te nem vagy golddigger.

2023. márc. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
5 Nem fontos nekik, kapcsolatfuggobbek annal, hogy csak a keves / unalmas szex miatt lelepjenek, nyugi😁😁😁
2023. márc. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
A vonzerődet a nők szemében a külsőd és az anyagiak együttesen határozzák meg. Minél rosszabbul nézel ki, annál többet kell költened egy nőre, hogy veled legyen.
2023. márc. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4%

Való élet: Én a nőkkel (20-25 éves egyetemistákkal vagy frissdiplomásokkal, akikkel randizni szoktam) sétálós randikra megyek vagy pedig beülünk valahová fillérekért meginni pár italt.


Igaz, ahogy a 7-es is írta, én jóképű vagyok és sosem éreztem, hogy nekem most anyagilag el kellene kényeztetni a nőket. De ez lehet tényleg abból jön, hogy enélkül is van sikerem a kinézetem miatt. Aláírom, hogy lehet az átlagos vagy csúnya férfiaknak anyagilag sokkal többet bele kell tenni már az elejétől kezdve, nem tudom.

2023. márc. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha a csinosabb alatt az insta cucukat érted meg a felsővezető nőciket, akikről egy perc alatt meg lehet állapítani, hogy többhavi fizetésedbe kerül az egynapi ruhaszettje, igen. Egyéb esetben bőven nem vár el drága éttermes vacsit első randinak a nők többsége, csinosség ide vagy oda (teázós-kávézós randik pl.).
2023. márc. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem elég illúzió romboló lenne ha már rögtön azt érezném a nő felől, hogy nekem őt mindenféle drága helyre el kell vinnem vagy esélyem sincs nála.

Eleve ez egy alárendelt kapcsolat lenne ha nevezhető egyáltalán kapcsolatnak.

A randikat mindíg próbálom úgy szervezni, hogy az az együtt töltött közös időről szóljon ahol van esélyünk megismerni a másikat ne pedig arról, hogy melyik a legdrágább hely ahova rögtön szinte ismeretlenül el tudom vinni.


Ismerek persze olyan férfit is aki azt mondja, hogy a pénzzel sok nőt meg lehet fogni az elején és olyan nő ismerősöm is van aki ezt el is várja.

Boldogok-e azt én nem tudhatom de ez nem az a fajta élet amit én szeretnék magamnak.

2023. márc. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!