Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért probléma sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért probléma sok férfi számára az, hogy volt egy félig fekete exem?

Figyelt kérdés

Ha nem mondom el egészen addig, ameddig magától szóba nem jön, akkor hazugnak neveznek, átverésnek hívják, és úgy tesznek, mintha minimum prosti lettem volna, és azt titkolom el.

Miután műr többször futottam bele ebbe, megtörtént párszor, hogy szóltam már a legelején, de valaki meg pont azért függesztette fel az ismerkedést, mert minek emlegetem az exem, biztos nem vagyok túl rajta.



2023. márc. 17. 12:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
Mert attól félnek a fekete exednek nagy volt a farka és ők már lúzerek lesznek a szemedben.
2023. márc. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
70%
Na, visszatért a fekete/meleg/nő/kövérnő/elvált nő fóbiás hülye incel gyerek.
2023. márc. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%
Mert meghal az egójuk ha nagyobb f@szról hallanak, mint ami nekik van. Az önbizalomhiányt egyébként pszichoterápiával nagyon szépen lehet kezelni, ajánlom az exeidnek.
2023. márc. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell elmondani.
2023. márc. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
17%

Nem tudom, hogy mások hogy vannak ezzel, engem adott esetben az zavarna, hogy az exek van, hogy fel-feltűnnek az életben. Ez sok esetben ártalmatlan, időnként problémás. Fekete esetében az a gond, hogy nem lehet őt úgy elküldeni a francba, mint egy fehér embert, mert rögtön "rasszizmust" kiált és mindenki mellé is áll, kirívóan rossz esetben a média is felkapja az esetet "Jajj, a náci fehér bántsa szegény feketét" címszalagokkal. Kb. az életed végét jelenti, ha ilyen ügybe kerülsz.


Jobb távol maradni a kisebbségektől. Nem bántani őket, de nem is komolyabb kapcsolatba kerülni velük.


Viszont azt túlzásnak érzem, amit a későbbi exeid mondtak/műveltek.

2023. márc. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
11%
Ez tényleg így van. Egy férfi sem szeretne olyan nővel lenni akiben járt már nagyobb fasz mint az övé.
2023. márc. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
7%

"Mert attól félnek a fekete exednek nagy volt a farka és ők már lúzerek lesznek a szemedben."

Ti betegek vagytok.

Komolyan azt hiszitek MINDEN FÉRFINEk az a gondja hogy nagyobb pénisz, és jajj megijednek, hogy megalázódnak? Eléggé toxikus hozzáállás ez a férfiak elutasításához, de úgy tűnik nem bírjátok annyira elviselni ezeket, és ezzel vígasztaljátok magatokat.


Az ilyen férfiaknak van tartásuk. A nő egyik legnagyobb értéke, hogy CSAK a férfié, és csak a férfi tapasztalja meg az intimitást vele. Persze, erre nincs mindig lehetőség, de ha egy alacsonyabb rassz (a fekete rasszok génjeiben a pusztítás van inkább, de mire beismeri ezt az érzékeny társadalom az sok év) lefeküdhet veled akkor automatikusan vesztesz az értékedből. Akkor nem érsz sokat a szemükben, ha te magad nem értékeled ennyire.


Ez van, ez ösztönszinten a férfiakban van, lehet menekülni a valóság elől és bemagyarázni hogy jajj de biztos nincs önbizalmuk, attól még ez lesz.

2023. márc. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
88%
Fuhh én addig szingli maradok, amíg azt gondolja a másik fél, hogy az a legnagyobb értékem, hogy a férfié vagyok.
2023. márc. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
9%
Mi az hogy félig fekete ?
2023. márc. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
97%

7


Vicces, hogy te beszélsz toxikusságról. :D

2023. márc. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!