Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan, aki számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki számára még a társkeresési problémája is kicsit háttérbe szorult a mostani választási eredmény miatt?

Figyelt kérdés

Előre jelzem semmilyen politikai feszültségkeltés nem célom, csupán a véleményemet írom a jelenséggel kapcsolatban! Légyszi olvassátok végig!

Tegnap óta letargikusabb hangulatba kerültem, mint korábban bármikor, ami azért is nagy szó, mert 25 éves szűz pasi lévén a barátnőhiány miatt évek óta alapból rossz a közérzetem és depresszív tünetekkel küzdök. Ugyanakkor belegondoltam, hogyha az ország még rosszabb állapotba fog kerülni gazdasági/társadalmi/politikai értelemben, az a mindenkori társkeresésre is negatív hatással lesz az egyszeri férfi számára. Mit értek ez alatt? Egyetemista vagyok. Szeretnék lassan végezni (1-1,5 év). Ugye a diploma a jó egzisztencia alapja. Ugyanakkor a romló viszonyok miatt drasztikusan több fiatal, köztük sok értelmes és csinos lány is le fog lépni külföldre (mert egy normális szép csaj minek sanyargassa magát egy kelet-európai antidemokratikus államban, mikor egy liberális jóléti nyugati országban is élhet boldogan). És akkor tényleg kik maradnak itt? Vállalkozó kőgazdag menőcsávók, akik így is lubickolnak a rendszerben (lásd Molnár Ricsi és társai) meg egybites kacsacsőrű plasztikbabák, akik pont az ilyen pasikhoz illenek. Tiszta Oroszország lesz belőlünk. Oligarchák a luxusr****kel a többi kisember meg sanyargatva van minden téren. Az intelligens és normális lányok meg elmenekülnek az országból, aminek az lesz a következménye, hogy a kínálat még gyérebb lesz, a megmaradt "minőségre" pedig a korábbinál is nagyobb konkurencia lesz. De ez általános jelenség. Minél jobb egy ország életszínvonala, annál kevésbé meghatározóak az anyagi értékek és annál nyitottabbak egymásra a társadalom tagjai a társkeresést is beleértve.



2018. ápr. 9. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Rossz hírem van: aki tegnapig szűz volt, az is marad!
2018. ápr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1%
Te mégis miről beszélsz? A 2010-es állapotokhoz képest Magyarország szárnyal.
2018. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
A kormány programjának egyik lényeges pontja volt, hogy 25 éven felüli azűz férfiak nem létesíthetnek párkapcsolatot
2018. ápr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Édes fszom...

Ez a kérdés komoly?

Nagyon nagy levegőt kellett vennem, hogy lenyugodjak.

Eddig nem akartam elhagyni az országot, de ha olyan emberek vannak az utcán, mint te... Na akkor menekülök. :D

2018. ápr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

“mert egy normális szép csaj minek sanyargassa magát egy kelet-európai antidemokratikus államban, mikor egy liberális jóléti nyugati országban is élhet boldogan”


Csinos, lassan egyetemet végzett fiatal lányként pontosan így gondolom. De ha itt maradnék, akkor sem biztos, hogy szexelnék veled, szóval ezeket ne hozd összefüggésbe :D

2018. ápr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

#2 mint ahogy minden más ország is szárnyal. Csak ők jobban (lásd ezért húznak el egyre jobban magyarországtól a régiós országok is). Ilyen ez a gazdasági válságból való kilábalási időszak. Csak sajnos törvényszerű, hogy időnként újra összejön egy válság.


Igen, sokaknak háttérbe szorult a társkeresési problémája, hiszen az elsődleges a kivándorlás lett sajnos :(

2018. ápr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Most akkor nem az van, hogy Magyarország jobban teljesít? :-D
2018. ápr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

Alakíts pártot, pl. EFVASDBESt (egyfarkamvanaztsedugtambeeddigsehova) és ígérd meg, hogy ha megszavaznak, elintézed, hogy a jó csajok mind belföldön maradjanak, sőt, ingyen csaj minden 20-nál idősebb szűz férfinak!

Szerintem amúgy, ahol jobb egy ország színvonala ott is vannak szűzek, meg ahol rosszabb ott is. Eddig mindegy melyik párt volt a színen, ugyanúgy nem voltam pasimágnes, szóval nem hiszem, hogy sokat számítana.

2018. ápr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Menjetek már a pcsába a politikával, az én szerelmi életem meg a sport miatt szorul háttérbe oszt megvagyok
2018. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is bedepresszióztam a választási eredményektől.
2018. ápr. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!