Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az fiatalkori 5 százalékos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az fiatalkori 5 százalékos férfitöbblett valóban probléma a férfiak számára, ha most hirtelen 5 százalék nőtöbblett lenne, akkor hogy változna a férfiak helyzete?

Figyelt kérdés
2022. jún. 27. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Most az ukrán háború miatt már 3%os nőtöbblet van.
2022. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1. Miért a magyar férfiak Ukrajnában harcolnak?
2022. jún. 27. 17:10
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Nincs ferfitobblet.
2022. jún. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, nők akkor is csak jóképűekkel állnának le...
2022. jún. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

1es vagyok.


OMG, nem a magyar férfiak harcolnak Ukrajnában, hanem a nők menekülnek ide. AHAHA. A logika nem nagyon megy, szerintem ezt a százalékosdit is hagyni kéne.

2022. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Lényegében mindegy, ha egy vakarék vagy, akkor sem fogsz kelleni több nőnek, ha a nemek aránya eltolódik.
2022. jún. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
7%

Sajnos sokkal-sokkal több mint 5%-os a férfitöbblet. A KSH-nak már azt sem lehet elhinni amit kérdez, mint tudjuk.

De nem baj, reméljük majd a 3.VH rendbe teszi a nemek arányát, én nagyon drukkolok neki, hogy kitörjön. Szakértők szerint már úgyis elkerülhetetlen, de nukleáris háborúra nagy esély van, hogy az elmarad. Hagyományos világháború kell, ami elviszi a férfiak jelentős részét, és a túlélőknek legalább jut nő.

Én vállalom a kockázatot a magam részéről, hogy esetleg én is meghalok egy háborúban. Inkább bevállalom ezt a rizikót, minthogy egy ilyen férfitöbbletes, nőhiányos, beteg világban éljek.

Szóval hajrá Putyin, hajrá Biden, hajrá mindenki. Fegyverkezzen a világ!

2022. jún. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"A KSH-nak már azt sem lehet elhinni amit kérdez, mint tudjuk."


Ellenben te vagy a titkok tudója. Hülyegyerek :D

2022. jún. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Tulajdonképpen a férfitöbblet miatt van az ukrán-orosz proxyháború is, mert mi másért lenne.

Én a kezdettől fogva olvasom a háborús híreket, mondhatni eléggé képben vagyok a dolgokkal. De eddig még egyetlen helytálló magyarázatot nem olvastam a háború tulajdonképpeni miértjére. Nincs megindokolva hivatalosan, hogy miért van a konfliktus.

Nyilvánvalóan a férfitöbblet miatt, azt kell lefaragni valahogy.

2022. jún. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Zártosztályon van internet? Vagy kimenőd van?
2022. jún. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!