Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem bántásból, nem sértésből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bántásból, nem sértésből, de megkérdem: Lányok/nők, miért pont titeket válasszon a pasi?

Figyelt kérdés

Vegyünk alapul egy, a Gyakoris népe szerint manapság átlagos, alap srácot, akire itt a legtöbb nő vágyik.


180+ magas.

80kg.

Sportos.

jóképű.

Diplomás, nyelveket beszél.

Jól fizető, biztos állása van, karrier lehetőséggel.

Örökölt lakásban él, egyedül.

Van egy korrekt céges kocsija.

Humoros, művelt, állatbarát.

Imád utazni.

Hűséges.

Bőven 30 alatti.

Nagy pitonja van.



Ő miért is kezdene veled, egy komoly kapcsolatot, mikor a cuki gimis lánytól, a terem 24 éves sportos edzőcsaján át, az munkahelye elhanyagolt - unatkozó irodista nőin át, a dögös, 50-es, ügyvéd nagyiig bárkit megkaphat? Sőt, akár 1-2 nagyobb vadat is, pl. politikus vagy vállalkozó apuci leánykáit, akik jó le...izé befektetések, ha később politikai pályát akar.


Nem sértődős, reális válaszokat kérek!



2023. márc. 17. 16:08
1 2 3 4 5 6
 31/59 Sertés ***** válasza:
13%

"Hát, látszik, hogy nem erősséged az értő olvasás, és nem vagy képes kihúzni a fejedet a s*ggedből. Nekem például NEM a fentebb felsoroltak az álompasi fő ismérvei." - íme egy értékes nő, akinek erőssége az értő olvasás... :-D


27 válasz volt előttem, azokból csak pár nő írt használhatót, a többi nyilvánvalóan süketelt. Most gondolom engem püfölnek majd pár hozzászólásig.

2023. márc. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
83%

"Most gondolom engem püfölnek majd pár hozzászólásig."


Annyit te nem érsz.

2023. márc. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező: miért téged válasszon? A leírtak alapján te egy sóvargó, üres ember vagy. Boldogtalan életet élsz. Változtass magadon és a hozzáállásodon, akkor talán lesz valaki az életedben.
2023. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 Sertés ***** válasza:
0%

Kedves 30-as: most ne a konkrét paramétereken rugózz, hanem azon a kérdésen, hogy az általad álompasinak gondolt, mit találna benned vonzónak? Te mit tudsz "cserébe" nyújtani neki, miben vagy több, miben tudsz akár fejlődni is érte, röviden: miért pont téged akarjon?


Persze ez a kérdés fordítva is (álomnő relációban) megállná a helyét, és akkor a tőmondatos hisztikézők, incelezők is elemükben lehetnének... :-D

2023. márc. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
86%

Hááát igen.

Az incelek nem véletlenül incelek. Na, nem is önhibájukon kívül, mondjuk.

Mindent elkövetnek, hogy meg se hallják amit a nők mondanak és csak aszerint ítéljék meg a nőket, amit ők hisznek. Kb mint egy siket aki telefnon kér útbaigazítást.


Ha nőt akartok, kezdjetek el odafigyelni a nőkre. Ne egymást tanítgassátok, hogy mi kell a nőnek, hiszen egyikőtöknek sincs tapasztalata a nőkkel. Ráadásul a nők segítenének nektek szívesen, ha hajlandóak lennétek odafigyleni rájuk. De amíg nem vagytok hajlandóak és olyan baromságokat ismételgettek, minthogy a lapátáll a csajozás kulcsa... hát... nemtom mire számítotok...

De azt ne próbáljátok ezek után beadni, hogy önhibátokon kívül nincs nőtök.

2023. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
76%

"Kedves 30-as: most ne a konkrét paramétereken rugózz, hanem azon a kérdésen, hogy az általad álompasinak gondolt, mit találna benned vonzónak? Te mit tudsz "cserébe" nyújtani neki, miben vagy több, miben tudsz akár fejlődni is érte, röviden: miért pont téged akarjon?"


Ez csak rá és arra a bizonyos pasira tartozik, rád, vadidegenre nem.

2023. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
62%

"Kedves 30-as: most ne a konkrét paramétereken rugózz, hanem azon a kérdésen, hogy az általad álompasinak gondolt, mit találna benned vonzónak? Te mit tudsz "cserébe" nyújtani neki, miben vagy több, miben tudsz akár fejlődni is érte, röviden: miért pont téged akarjon?"


De nem rugózom semmin azt kivéve, hogy nem tudom, mi vonzza a másikat. Ezt érted? Az vagyok, aki vagyok, azt szeressék, aki vagyok. Ahogy én a másikban is azt szeretem, aki. Nem csereberélni akarok, hanem beleszeretni.


Én nem tudom, hogy más mit találna bennem vonzónak. Mindenkibe bele lehet szeretni más és más indokok miatt. Egy emberben rengeteg dolgot vonzónak lehet találni, azt is, amit saját maga nem talál vonzó tulajdonságnak.

2023. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 Sertés ***** válasza:
0%

37-es köszönöm, a válaszodat. Visszapörgetve a kérdéseket, a 13-as kivételével, kb. senki nem válaszolt érdemben. Aztán az őszinte válaszomra jöttek az önmagukra ismerő sértett lepontozók és a trágyaszórók...


Amikre talán a kérdező gondolhatott válasz gyanánt, egy ritka/egyedi specialitás, pl.: "Jó humorom van, szuper túrós batyut sütök, rendszeresen vízitúrázok, van kisugárzásom, felépítettem egy vállalkozást, stb."

2023. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
62%
#38: de ez rátok, random vadidegenekre miért is tartozik?
2023. márc. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
100%

"Jó humorom van, szuper túrós batyut sütök, rendszeresen vízitúrázok, van kisugárzásom, felépítettem egy vállalkozást, stb."


Hát de érted, honnan tudjam, hogy a másikat ez vonzza? Azt, hogy van humorom meg kisugárzásom, azt nem mondani kell, hanem csak önmagamnak lenni. Ezeket pl. nem mondanám, hanem megnevettetném. Ha meg épp olyannal ismerkedek, aki víziszonyos vagy utálja a túrót? Akkor ezek nála maximum semleges tulajdonságok.


Ez a kérdés talán arra jó, hogy megmutassa, hogy te saját magadban mit találsz vonzónak. Mi az, amit úgy gondolod, hogy el kell rejteni, és mi az, amit meg kell mutatni.

2023. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!