Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem bántásból, nem sértésből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bántásból, nem sértésből, de megkérdem: Lányok/nők, miért pont titeket válasszon a pasi?

Figyelt kérdés

Vegyünk alapul egy, a Gyakoris népe szerint manapság átlagos, alap srácot, akire itt a legtöbb nő vágyik.


180+ magas.

80kg.

Sportos.

jóképű.

Diplomás, nyelveket beszél.

Jól fizető, biztos állása van, karrier lehetőséggel.

Örökölt lakásban él, egyedül.

Van egy korrekt céges kocsija.

Humoros, művelt, állatbarát.

Imád utazni.

Hűséges.

Bőven 30 alatti.

Nagy pitonja van.



Ő miért is kezdene veled, egy komoly kapcsolatot, mikor a cuki gimis lánytól, a terem 24 éves sportos edzőcsaján át, az munkahelye elhanyagolt - unatkozó irodista nőin át, a dögös, 50-es, ügyvéd nagyiig bárkit megkaphat? Sőt, akár 1-2 nagyobb vadat is, pl. politikus vagy vállalkozó apuci leánykáit, akik jó le...izé befektetések, ha később politikai pályát akar.


Nem sértődős, reális válaszokat kérek!



2023. márc. 17. 16:08
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem szeretem a túrót, akkor is felkapnám a fejem arra, hogy te vagy a legjobb batyu sütésben. Legfeljebb röhögnénk rajta hogy én azt pont nem szeretem, de majd csinálod lekvárral. :-D"


Tehát mindenhogy az a vége, hogy etetnem kell a faszit.

2023. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
100%

"Ha valaki még itt, az internet ismeretlenségében sem tud pár, önmagára jellemző jó tulajdonságot, egyéni képességet, szerethető vonást példaként leírni, az nagyon nagy probléma."


Még egyszer: az, hogy egy tulajdonság NEKEM vonzó, nem jelenti azt, hogy NEKED is.


Most komolyan, gyerekek, ez tényleg ilyen bonyolult? Nem tudom egyszerűbb szavakkal elmagyarázni.

2023. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 Sertés ***** válasza:
15%

Kedves 47-es: igazad lenne, de ha nem tűnt volna fel, ez itt a GYAKORIKERDESEK-nevű honlap, aminek a kérdés-válasz dialógus a lényege.


Ha a körmöd színétől a fogkrémed típusán át a bugyid szabásáig mindenről kérdeznek és válaszolsz, akkor miért is zavar pont ez a témakör ennyire?

2023. márc. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
91%
#53: Baromira nem a témakör zavar, ezt alaposan elnézted. Hanem a provokatív trollkérdések, mint amilyen ez is.
2023. márc. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
84%

Értem a kérdést.


Nem teljesen ezt a pasit keresem/kerestem, akit leírtál. Igaziból néha azt sem értem, hogy a férjem miért pont velem van, ezért érdemben nem tudok válaszolni a kérdésedre, de össze tudok szedni néhány dolgot, ami szerintem erőssége a kapcsolatunknak.


Ő azt állítja, hogy azért van velem, mert:

1. Kedves vagyok

2. Támogatom

3. Elengedem a barátaival négy napos túlélő túrára

4. Mindig bátorítom, hogy vegye meg az olajos magokat és a túrót is bármennyibe kerül

5. Elmesélheti nekem, hogy a legutóbbi program kódjában pontosan miben is bizonytalanodott el

6. Határozott vagyok

7. Empatikus az idősekkel, szegényekkel, gyengékkel stb.-vel szemben


Ahogy én látom:

1. Nagyon hasonló az érdeklődési körünk

2. Sokáig barátok voltunk előtte (1.5 év)

3. "Együtt nőttünk fel" - (elég régóta együtt vagyunk), volt időnk egymáshoz csiszolódni

4. Mindketten családcentrikusak vagyunk

5. Mindketten spórolósak vagyunk

6. Eléggé bevállalósak vagyunk, mindkettőnknek van egy listája, amit a családja nem mert/szeretett vele csinálni, és együtt csináljuk ezeket (vidámpark, rafting ...)

7. Mindketten és mindkettőnk családja szereti az állatokat

8. Nagyon jó pasinak tartom és felnézek rá

9. Azonosak az alapvető értékeink (család, tudás, egészség stb. - a listára nem nagyon fér fel pl. a kinézet, vagyon, hogy itt hagyjuk a családunkat és külföldre menjünk dolgozni).

10. Egyikünk sem szeret nagyon sokat foglalkozni a kinézetünkkel, mindkettőnknek volt olyan időszaka, amikor képesek voltunk lyukas nadrágban járni


+ Talán nem is nézek ki rosszul alkatra, ő meg nem szeret szemüveget hordani, így az arcomat nem látja (bár gondolom az évek alatt azt is megszokta)

Relatíve magas az IQ-m

Jól keresek (aránylag, mivel gyerekeket akarunk, ezért nem erre optimalizáltam, de jelenleg 660 ezret + cafeteria + készenlét miatt amíg nem voltam terhes, volt 750 + cafeteria is).


Biztos van még más is, de most így hirtelen ennyi jutott eszembe, ami miatt engem választana a férjem.


Aki mondjuk nem 80 kg, csak 60 és akkor még jófej voltam. Szerintem talán nem is 180+ cm, de ezeket sosem tudom megjegyezni, mert nekem mindenki magas (158 cm). Nem örökölt lakást és nincs céges kocsija és pont 30 éves.


Viszont azt is tudom, hogy sok pasinál nem rúgok labdába, akik megfelelnek a leírásodnak. Akik elvárják a párjuktól, hogy jól nézzenek ki, csinosan öltözzenek, életemben nem voltam fodrásznál, rágom a körmöm, utálom a kontaklencsét, 10 éve(?) nem sminkeltem esküvőkre sem (a saját esküvőnkre sem, amit a covid miatt 4 fővel tartottunk meg). Teljesen tájékozatlan vagyok közélet és kultúra irányban, és kicsit nyers a stílusom, úgyhogy nem engem érdemes üzleti ebédre vinni, mert van rá egy 10% esély, hogy valakinek beszólok.

2023. márc. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem top pasi! Ez az átlagos pasi! Ezt a szintet eddig minden párkapcsolatomban megütötte a férfi! Mellesleg, egyik sem orokolte a lakást, hanem vette
2023. márc. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
75%
Ahha.
2023. márc. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges önbecsüléssel egy nő nem vergődik azon, hogy eNgEm VáLaSsZ lécci lécci..

Akivel kölcsönösen kellünk egymásnak, azzal kezdek kapcsolatot. Tököm fog azon feszülni, hogy valaki választhatna magának "24 éves sportos lánykát" vagy "szexi ötvenes nagyit". Ha az kell neki, hát válassza azt, nem vagyok rászorulva a versengésre :D

Btw nyilván megint bele kellett írnod egy gimislány fantáziát is, mint minden egyes nyomorult kérdésedbe, de már megszoktuk, hogy pedofil vagy.

2023. márc. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
100%
A tökéletes mindenkinél eltért, pl ezen a gyönyörű listának több mint a felét átírnám, ha nekem kéne "tökéletes pasit" jellemetni. Szerinted ha már egymás közt ennyi eltérés van tetszetést illetően, akkor mi honnan tudjuk, hogy az adott férfinek milyen nő jön be? A társkeresés nem egy piac, ahol nagy kukit tudsz beválni hogy nagy cicis csajod legyen.
2023. márc. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!