Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Okozhat kapcsolatban gondot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhat kapcsolatban gondot az, ha a másik fél vegán, én pedig húst hússal eszem?

Figyelt kérdés

Egy vegán lánnyal ismerkedem (igen tudom mi a különbség a vegán és a vegetáriánus között), náluk az egész család vegán, én pedig húst hússal eszem, nem is tudom elképzelni nélküle az életemet.


Okozhat ez hosszútávon problémákat?


2023. márc. 19. 14:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%
Igen, méghozzá nagyon nagyokat. A vegánság valahol világnézet is (ezt mindenfajta negatív minősítés nélkül mondom).
2023. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
63%
Kb ha a saját gyereketeknek se adna mikozben szüksége lenne a szervezetésen nagyon az állati feherjére is egy növésben levő gyereknek. Azért durva is lehet ám ez.
2023. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
56%
*a gyerek szervezetének mert növekszik fejlődik
2023. márc. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
72%

Ismerek ilyen házaspárt, náluk ez nem okoz gondot, egyik gyerekük sem vegán. Az anya elkészíti a családjának az ételt, de nem eszik belőle.

Azt viszont nem tudom, az ilyen pároknak hány százaléka tudja így megbeszélni a dolgot.

2023. márc. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
37%
Igen, mivel ő idióta, te meg nem.
2023. márc. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
Nezet kulonbsegeket, tehat konfliktusokat fok okozni. Foleg, ha az egesz csalad vegan
2023. márc. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
81%

"nem is tudom elképzelni nélküle az életemet"

Én meg hús nélkül nem tudom elképzelni. :D

De csak tőled függ, mennyire vagy rugalmas ebben, mindenkinek más fér bele. Engem hosszú távon biztos, hogy zavarna. Meg kell próbálnod, ennyi.

2023. márc. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Ja és nem egy vega vs nem vega veszekedést akarok kirobbantani, hanem nem tudom elképzelni, hogy ez az élethelyzet mennyiben befolyásolná a dolgokat.
2023. márc. 19. 14:07
 9/28 A kérdező kommentje:
7-es igen én is úgy értettem, hogy hús nélkül nem tudom elképzelni az életem, mivel szinte minden nap eszek valamilyen formában :D
2023. márc. 19. 14:08
 10/28 anonim ***** válasza:
88%
Ezt a lanytol kellene megkerdezni, nem? Hogy o mennyire tudja elkepzelni magat egy husevovel.
2023. márc. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!