Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek, egy karrierista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, egy karrierista fèrfi, aki ràadàsul makacs is, ès nem enged a feltételeiből, ezért inkàbb megszakítja a kapcsolatot a lánnyal, ismerkedèsi fázisban, azt jelenti, hogy èrzèsei sem voltak a màsik fél irànt?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!
2022. dec. 27. 20:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem, akinél ez teljesen be van akadva szinte, hogy minden a munka. Gondoljátok, ha olyan lenne számára a làny, akièrt úgy èrzi, érdemes lenne engedni valamennyit, megtenné?
2022. dec. 27. 20:17
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Ismerkedési fázisban miért kéne átalakítani az életét? Milyen érzések, mikor nem is ismerik egymást még?
2022. dec. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom hogy ha nem alakul ki szerelem nem fog lejjebb adni semmit.
2022. dec. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok lehet..köszi.
2022. dec. 27. 20:25
 5/13 A kérdező kommentje:
Első: Azért valamennyire ismertük egymàst, 2 ès fèl hónapja talàlkozgattunk, nem túl sűrűn, mondjuk úgy, hogy kavartunk. Ha az emberben valamilyen èrzès elindul a másik felè, akkor bármennyire is makacs, enged egy kicsit, nem? Vagyis nem tudom, ő úgy tűnt, mint akinek szó szerint az èlete múlik a munkàjàn, ès neki az jöhetett le talàn, hogy én ezt nem fogadom el. Illetve az is látszott, mintha tènyleg bàntanà őt, hogy nem adhatja meg amit szeretnèk, de ha igazán így lett volna, nem tudom...
2022. dec. 27. 21:39
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem számít hogy érez-e valamit vagy sem.

Jobb lesz nektek külön. Teljesen nyilvánvaló hogy nem illetek össze, csak veszekedés, fájdalom és keserűség lenne ez a kapcsolat.

2022. dec. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hàt, nekem azèrt számít, mert ha èrezne bàrmit is, akkor szerintem, mindent meg lehetne beszélni. De èrtem, hogy mire gondolsz..
2022. dec. 27. 22:15
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy mi a munkája. Az ügyfelekkel, stb. már vállalt dolgokat tartania kell. Nem minden olyan, hogy okés, akkor ma ráérek.
2022. dec. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem egészen erre gondoltam. Hanem arra, hogy nekem csak az lett volna a fontos, hogy tudjam, mit jelentek a számára, ha hasonlót,mint ő nekem, akkor nagyon sok mindent elnèztem volna neki, màrmint nem èrdekelt volna az sem, ha csak nagyon ritkán tudunk találkozni, ahogy ki is nèzett a dolog, ès ő azt gondolta, hogy ez nekem így nem felel meg, pedig valójában csak hallani akartam tőle dolgokat, hogy vannak-e èrzèsei felèm, de ebből, hogy gyakorlatilag a munkàjàt választotta, úgy èreztem, nincsenek. De közben meg azt sem akartam volna, hogy válasszon köztem, meg munkàja között, szóval ez bonyolult..:D
2022. dec. 27. 23:45
 10/13 anonim ***** válasza:
Olyan szekér után futsz, ami nem vesz fel...
2022. dec. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!