Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes alább adni a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes alább adni a párod értelmi szintjében?

Figyelt kérdés

2023. márc. 24. 09:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2023. márc. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Mármint, hogy érdemes-e egy értelmi színvonalad alatti partnert választani?

Semmiképpen.

2023. márc. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem, ebből szabad a legkevésbé engedni.
2023. márc. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Nekem az egyik legfontosabb párkapcsolatban a magasabb értelmi szint. Szexpartner esetén még elmegy, de azért dugópajti se Mónika Show-ba illő szereplő legyen.


A 3-assal viszont nem értek egyet, az iskolai végzettség nem mindig tükrözi az értelmi képességeket.

2023. márc. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Ha ez számodra kérdés, akkor te sem lehetsz a legélesebb penge a fiókban.

:)

Szerintem az értelmi színvonal fontos, hogy kb. egyezzen, hogy tudjatok kommunikálni, hogy megértsétek egymást stb. különben hamar megunod, frusztrálhat mindkettőtöknek, hogy intellektuálisan nem tudtok kapcsolódni.

Ami kevésbé számít, az iskolai végzettség. Lehet, valaki egyetemi végzettséggel nagyon hülye, és érettségivel is nagyon intelligens.

2023. márc. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%

Én hajlandó vagyok abban alább adni, viszont az hogy tudjunk kommunikálni, érzelmi intelligencia ettől függetlenül fontos.

Pl VV Merci(a celeb vagyok alapján) szerintem ilyen aranyos lány, jó persze az ő intelligenciájánál azért több kell, de ő valami ilyesmi személyiségű, hogy elég alacsony az értelmi szint, de mégsem ellenszenves

2023. márc. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

Ha valamiből nem engedek, az az intelligencia (és a humor).

Nekem érthetetlen, hogy van ismerősöm, aki direkt butább csajokra utazik, hogy "egyszerűbb" legyen a kapcsolat (értsd ő irányíthasson).

32/f

2023. márc. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%
Az alak, külső mindent felülír, én ezt tapasztaltam. Akármilyen sötét lehet, ha csinos akkor őt akarják. Persze mindenki tagadni fogja, de így van. Maximum akkor cikis, ha már enyhe szellemi fogyatékos, és ez mindenkinek egyértelmű.
2023. márc. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%
Esetleg abban az esetben, ha pár hónap után eleve tervezel kilépni mert megőrülsz mellette, illetve ha kalandor vagy, nem kell sok energia a fedősztorikhoz, mert olyan buta, hogy bármit készpénznek vesz, amit mondasz.
2023. márc. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
16%
Ja és ha szeretsz nagyon sokat panaszkodni, hogy megint milyen szar kapcsolatba kerültél.
2023. márc. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!