Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes alább adni a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes alább adni a párod értelmi szintjében?

Figyelt kérdés

2023. márc. 24. 09:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
11%
Nem. Általában az alacsonyabb értelmi szintű emberek, ha értelmesebbel kerülnek össze, azokat a részeket, amiket nem értenek meg, agressziónak tekintik.
2023. márc. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
27%
Nem érdemes, de ha kipróbálod úgyis rájössz..
2023. márc. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%

Párkapcsolatra semmiképpen. Egy buta nőnél kevés rosszabb dolog van.

És természetesen nem kell hozzá konkrét végzettség. Annyiról van szó, hogy a saját szinted alá nem érdemes menni intellektusban.


F29

2023. márc. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
27%
Kérdés, hogy mihez képest, az ideálhoz képest, vagy már olyan szinten, hogy nem vagyunk képesek egy jót beszélgetni, mert annyira nem vagyuk egy szellemi szinten. Én azt gondolom, az első kategóriás esetben érdemes megpróbálni... mert tapasztalomazt, hogy sokan, ha intelligencia a kérdés, elég szakbarbárok tudnak lenni, és már azért leírnak valakit, mert nem tudja egy mondjuk nem II. világháború kirobbanása jellegűen ismert vagy fontos, de azért valamennyire fontos történelmi eseménynek az évszámát, vagy nem ismer egy klasszikus regényt... vagy mond valami butaságot, ami mindenkivel előfordul, meg nem is mindenki tud minden téren nagyon okos lenni. Viszont annyira nem mennék szint alá, hogy a kapcsolat és a beszélgetések tartalmassága lássa kárát.
2023. márc. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
46%
Ha szeret és én vagyok a mindene, miért ne
2023. márc. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem az összehasonnlítási alap mindig önmagunk kell legyen.

Mm érted, egy X szinten lévőnek pont megfelelő az X szinten lévő másik ember. Nem érzi butának, hiszen hasonló szinten vna mint ő maga, és nem frusztrálja a másik többlettudása sem, hisz nincs neki.

Persze ha a másik fél többet tud (X+1) akkor sem feltétlen frusztál minket, lehetünk büszkék a párunk eszére, de azért gyakran megjelenik egy valamiféle kisebbségi komplexus. Nomeg ez azt jelenti, hogy a párunk szemszögéből nézve mi butábbak vagyunk, ami őt helyezi ebbe a konfliktushelyzetbe.


És teljesen mindegy, hogy X 8 általánost, érettségit vagy doktori szintet jelent.

Bár teszem hozzá elég valószínű, hogy diplomás fokozatnál már kevésbé számít, hogy az egyik BA vagy MA, esetleg PhD szinten van, a fő szempont talán az alacsony, a közép és a magas kvalitás.

De persze nem a konkrét végzettség a lényeg, hanem a szint.

2023. márc. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Erről a kérdésről a tesóm villan be egyből.. csak és kizárólag üregi nyúl intellektusú lányokat céloz meg, de tényleg a hardcore bugyuta fajtából. Eddig négyet mutatott be a családnak, egyikükkel évekig tartott a dolog, rendesen küzdöttünk minden családi ebédnél az helyzettel. Anyámékkal sírvaröhögős szállóigéink lettek a lány aranyköpéseiből. Ha valaki látott már egy részt is az Észbontókból a Viasaton, na pont úgy kell elképzelni.

Egyszer rákérdeztem nála, hogy ezt így hogy meg miért, azt találta mondani, hogy ezek a lányok "felnéznek rá és ez olyan cuki". Erre nem tudtam mit mondani, mert wat.

2023. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!