Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van valami hatása a vércukorra...

Van valami hatása a vércukorra? Juta Vit. Diab kontrollt olvastam hogy segíthet a vércukor normál szintjében. Használta már valaki? Van tényleg hatása?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék még erre is tablettát szedni ha nem múszály. Megpróbálnám az életmód váltást és az egészséges táplálkozást. Reggeli vc mindig 7 és 8 között van.De volt már több is.De 9 alatt volt.És van hgy napközben 6körül van.De eddig sajna keveset mozogtam és ülö munkám van ,jór kg-ot híztam.

2016. márc. 3. 07:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Az illyen tabiknál sokkal több ér, ha elmész egy kicsit mozogni, akár gyors sétára.
2016. márc. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a paleolit étrendet, cukorbetegség jól kezelhető vele, és lemennek a felesleges kilók is.
2016. márc. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez már pre-diabétesz, ami még ugyan visszafordítható, de csak akkor, ha teszel is érte! Máskülönben pár év, és cukorbeteg leszel.

A legfontosabb dolog a rendszeres testmozgás. Hetente legalább 2-3 alkalommal tessék mozogni! Emellett kerüld a zsíros ételeket!

2016. máj. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!