Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet esélyem, érdemes próbálk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem, érdemes próbálkoznom egy nagyon magas 185 cm kolléganőmnél, úgy hogy én alacsony férfi vagyok (162 cm)?

Figyelt kérdés
Nagyon bejön, főleg a magassága...
2023. márc. 24. 13:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
28%

Ennyi felszínes idiótát!


Ne törődj az itteni barmokkal, csak hívd el randira.

Majd Ő eldönti, érdekled e.


Nem számít a magasság, főleg, hogy arról nem tehet senki sem.

A lényeg, hogy milyen ember vagy.


Ezerszer egy 20 cm-rel alacsonyabb művelt, kedves, ápolt férfi, mint egy 20 cm-rel magasabb bunkó, buta senkiházi.

2023. márc. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
76%

21


Nem felszínes idióta dolog ez. A 20-as vagyok, leírtam, hogy 180 cm magas és nagyon vékony nőként úgy éreztem magam az alacsonyabb férfiakkal, mint egy hegyomlás. Fura és kellemetlen érzés, amit persze nyilván meg lehet szokni...

2023. márc. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
76%

21

Lehet, csak nem szeretnénk, hogy kegyetlenül pofára essen. Te viszont ügyesen taszigálod a megaláztatás felé. Gratula.

2023. márc. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
55%

Természetesen esély mindenre van, bár neked könnyen lehet, hogy nem a magasságod lesz az instant kizáró ok, hanem az abnormális hozzáállásod. Fel akarok nézni a nőre meg a nők veszik át a férfiak szerepét, te jó ég…

Ha látens homoszexuális vagy, ne egy extra magas nővel akard ezt elfojtani, mert bármilyen meglepő, a magas nők is emberek és normális párt szeretnének, akik mellett nőnek érezhetik magukat, testőrnek…

2023. ápr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
*NEM testőrnek
2023. ápr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Így van, jól mondja a 20-as, mi is láttunk már ilyen párosításokat a párommal. Mindketten mindig felfigyelünk az ilyenekre, hiszen nagyon szokatlan. Ugyanez a kategória, amikor a pár egyik tagja (feltűnően) csúnyácska, míg a másik szépnek/jóképűnek mondható. Ez utóbbira is láttunk már példát, nem is akármilyet: olyat, hogy a szórakozóhelyen szinte mindenki őket leste, aki körülöttük állt, én azért lőttem egy fotót is sunyiba' az utókornak :D

De az persze feltűnőbb jelenség, ha a pasi jóval alacsonyabb a nőnél, pont mert ritka, de létező jelenség.

2023. ápr. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!