Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Maximum mennyi időt érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maximum mennyi időt érdemes szánni egy társkeresőre?

Figyelt kérdés
Hány napig, hétig, hónapig van értelme egyáltalán keresni az embereket?

2023. márc. 24. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Amíg meg nem találod a párod.
2023. márc. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Mondjuk annál már ne tovább.
2023. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

En ugy szoktam hogy 2 naoon belül akiket találok hogy normálisak (nem szexhajhászok, nem igenytekenek, nem házasok, nem taták, hanem képesek az értelmes ismerkedésre)azokkal átmegyek pl messengerre es kiregizem.

Ez olyan kb 3 férfi. És velük ismerkedem tovább messengeren pl.

Sok sevegés hívások videocsetek esetleg a randig is eljut az egyik.

Ha kb pár hét múlva mindhárom elcseszi, és offolom mindhármat, újra regizek és megint ugyanez.


Az egy problémám az hogy listákat kéne vezetnem azokrol akiket pl tarskeren tiltottam, mert nem egyszer ir rám olyan hogy ö tudja hogy en ki vagyok meg miről csevegtünk de én meg totál nem vagyok képben hogy most ez melyik.

De nekem ez baromi fárasztó hogy nyilvantartásokat vezessek messengeren meg tarskeren a letiltottakról. Vagy azokrol akikkel nem jöttem össze.


Nem csak társkeresők kapcsán, hanem más dolgokbol is rengeteg ember ismer így engem, én meg egyiket sem.

En akit tiltok annyira nem érdekel hogy en kb azonnal felejtek is el mindent rola.

De az életben akivel beszeltem kétszer csak azt 3.nap már meg sem ismerem.

Irtó gáz az ilyen jellegű memoriam hogy en kivel mikor mivel kapcsokatban beszeltem honnan ismerem ill ő honnan ismer engem.

Brutál sz.r így élni mikor rámköszöngetnek is utcán hogy gőzöm sincs ki a f.sz volt. De kötelező visszaköszönnöm mert már nem egyszer kaptam vissza másoktól hogy xy mondta neki mekkora bunko vagyok.ha meg rákérdezek honnan is ismerjuk egymást, volt olyan akinek lefagyott az arca hogy nem ismerem meg és kikerült otthagyott azonnal. Azota senkitől nem merem megkérdezni honnan ismerjuk egymást. Csak köszöngetek vissza mint vmi idiota.


Na es a lenyeg hogy a barátom ismer engem vele is olyanok voltak az első randik is meg mmikor jártunk is hogy pl mentem haza ő a ház előtt várt engem es elmentem mellette és bementem a léocsőházba es kikerultem őt mert nem ismertem meg, holott már együtt jártunk:D

Amikor meg kiöltözve bejött a munkahelyemre egyszer azt hittem vmi ügyfél és ugy kezdtem h jónapot kívánok, aztán esett le hogy ja a barátom az:D akkor ugy tettem neki mintha vicceltem volna csak a jonapottal mert ez már szerintem kiverte volna nála a biztosítékot.

Amugy olyan helyes volt akkor hogy alog mertem rá is nézni. Megláttam ahogy bejött, ahogy kinéz, majdnem elájultam, lesütöttem a szemem és jónapot kivánok miben segíthetek"

Aztan mekkora volt hogy ja en Vele járok!:D(na ezt nem tudja pl a són egyéb mellett amiket még nem tud rólam)

2023. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

* jav a sok egyéb mellett amiket nem tud rólam


De szóval a barátom is kapja rendesen a haverjaitol hogy elmentem melkettük az utcán..

A munkahelyen már a kollegaknak elore szoltam ha utcán mennék el mellettük nehogy magukra vegyék.

2023. márc. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Huha, a 2 nap akkor lenullázva. Legyél fent évekig akkor :D
2023. márc. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Semennyit, kivéve ha jó genetikával születtél. De akkor valószínűleg az életben is találsz magadnak valakit.

A nők csak a férfiak felső 10%-át akarják, a többit semmibe veszik.

Szóval esélytelen.

2023. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0 mikroszekundumot.
2023. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7 Így van!
2023. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Olyan faszinak érdemes társkeresőznie aki nem szorul rá, többinek nem.
2023. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként 10, kötőjel 15 perc míg végigpörgeted és megnézed azokat a nőket, akik amúgy nem is tetszenek, viszont esélyed sem lenne náluk.:)
2023. márc. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!