Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők miért hisznek sikeresnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért hisznek sikeresnek engem csak mert sportos vagyok, nem rosszképű és ízlésesen öltözök?

Figyelt kérdés

De amúgy egész életemben nem kerestem többet az aktuális átlagbérnél.

Viszont randikon kiderül hogy valamiért gondolatban felülpozícinálnak a nők.


Többnek hisznek mint ami vagyok. :D


Ez miatt voltak nők akivel csak szex lett de volt akivel már az sem mert rájött kevesebb vagyok az elvárásainál.


Na mindegy, de azért érdekes hogy ilyen külső dolgok miatt is képesek többnek gondolni, ami nem olyan konkrét dolog, mint egy felsőkategóriás autó, vagy olyan drága nagy ház ami félreérthetetlenül mutatja a pénzügyi helyzeted.



2023. márc. 25. 23:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Hány nő?

Melyik nők?

2023. márc. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%

Egyebkent hiaba gondolod hogy ez jo, ez nem jo. Ezek a nok csak a penzre mennek. Nem te erdekled oket.


Nyilvan a kulso ami megfog, de en senkirol nem alkotok velemenyt amig nem ismerem. Foleg nem a penztarcaja vastagsaga ami erdekel egy pasinak. Nyilvan fontos hogy legyen okos es legalabb legyunk egy szinten, de nem minden a penz.


22 l

2023. márc. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

# 1


akikkel randizok


magyar nők

2023. márc. 25. 23:26
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

3: De 4 vagy 14?

Őket kéne megkérdezni, nem reprezentatív a minta, csak pár emberről van szó.

Gondolom, neten ismerkedtetek meg, ezért ha meg is szakadt a kapcsolat, ezzel a kérdéssel még utólag is fel tudod keresni őket.

2023. márc. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

# 4


hú nem, 10 ből 9 szer élőben ismerkedek.

2023. márc. 25. 23:37
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
A google-ben keress rá mi az a halo-effektus vagy holdudvarhatás és megkapod a választ a kérdésedre. Egyébként a szóbanforgó nők átlag nők, felsőbb ligások leszarják, hogy mennyire vagy sportos vagy jóképű a testbeszéded, a reakcióid bizonyos szituációkban azonnal elárulnak, hogy csak egy pleb vagy, sértegetés nélkül, de ez az igazság.
2023. márc. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

# 6

Pontosan tudom mire gondolsz.


Igen ezek a reakciók valójában nagyon alap dolgok amivel egy férfi elárulja hogy pl. milyen anyagi helyzettel rendelkezik.


Mondok pár példát: egy felsőkategóriás vagy luxus autó hangosan, feltűnően vagy akárcsak csendesen megjelenik valahol, az átlag férfi azzal árulja el hogy ő átlag, hogy feszengeni kezd. Eleve megnézi, hiszen nincs ilyen autóknak még a látványához sem szokva.


Ha még frusztráltabb akkor jön a "na ki ez a b*zi meg a k*rvája a luxusautójával" meg a "csak a pénzéért van vele".


Másik példa, zavarba jön feltűnően vonzó és magas státuszú nők közelében, ez is annak a következménye hogy nincsen hozzászokva ilyen nők társaságához.


Legszembetűnőbb dolog amivel elárulja hogy ki is valójában azok a pénzhez való viszonyulása, mivel kevés van neki, minden döntését meghatározza annak hiánya.

2023. márc. 25. 23:56
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
Ez tuti a 170 centis szarkupac
2023. márc. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

# 8


azóta már többet szart és már 176 cm

2023. márc. 26. 00:05
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

Mi ez a pénzmánia itt a gyakoris csávók körében?


A magasságmánia mellett ez a másik, ami folyton beüt itt valahogy

2023. márc. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!