Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők miért hisznek sikeresnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért hisznek sikeresnek engem csak mert sportos vagyok, nem rosszképű és ízlésesen öltözök?

Figyelt kérdés

De amúgy egész életemben nem kerestem többet az aktuális átlagbérnél.

Viszont randikon kiderül hogy valamiért gondolatban felülpozícinálnak a nők.


Többnek hisznek mint ami vagyok. :D


Ez miatt voltak nők akivel csak szex lett de volt akivel már az sem mert rájött kevesebb vagyok az elvárásainál.


Na mindegy, de azért érdekes hogy ilyen külső dolgok miatt is képesek többnek gondolni, ami nem olyan konkrét dolog, mint egy felsőkategóriás autó, vagy olyan drága nagy ház ami félreérthetetlenül mutatja a pénzügyi helyzeted.



2023. márc. 25. 23:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
44%
10: Mindenki azt hiányolja, ami neki nincs. Kell a magasság, a jóképűség és a pénz is.
2023. márc. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
41%
#10: Kell valami kifogas a sikertelensegre
2023. márc. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#10 nyugodtan kereshetsz magadnak egy csóró alacsony faszit, nyilvánvalóan te rendben vagy a dologgal.
2023. márc. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
41%
Lúzer vagy. Úgy is gyorsan kiderül (még a szex előtt)
2023. márc. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

# 14


mi a lúzer pontos definíciója?

2023. márc. 26. 09:42
 16/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, új válaszoló vagyok. Ugyanez van nálam is. A Halo-effektus miatt van, hogy a kérdésre is válaszoljak, ellenben a legtöbb válaszolóval.


[link]

[link]

[link]

(Az első cikk közérthetőbben foglalja össze, főleg a kinézetre vonatkozó részt.)


A lényeg az, hogy a szép embereket sikeresebbnek gondolják az emberek általában. Nálam is ugyanez a helyzet. Jóképű vagyok és magas. Ez mellé felveszek egy szép inget és az emberek sokkal pozitívabban állnak hozzám és többnek szoktak úgymond gondolni sokan sokszor. Érdemes utánaolvasni a témának.

2023. márc. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!