Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szeretnék párkapcsolatot, de amikor ismerkedni kéne már fárasztó az egész?

Figyelt kérdés

30 vagyok, sosem volt kapcsolatom, barátom sincs, full antiszoc az életem.

Jelenleg van két lány, akivel váltottam oda-vissza pár üzenetet el is hívhatnám valahova (feltéve ha elfogadja), de ha el is fogadná utána teljesen elmegy a kedvem az egésztől (főleg, hogy az egyik nem is tetszik).

Elhívni, fizetni, tölteni az időt, beszélni a semmiről (számomra érdektelen dolgokról miközben csak testiségre vágyom), aztán ha komolyabbra fordul bemutatni engem a családjának, barátaival közösen elmenni ide-oda miközben nekem senkim nincs, de rajta kívül másra nem is vágynék szociálisa. Miközben eleve semmi garancia sincs arra, hogy eljutok a kapcsolatig (addig meg elköltöttem az udvarlásra több tízezer forintot a semmiért)


Nos ez elég frusztráló, hogy a párkapcsolatnak együtt kell járnia a szociális élettel és nem csak egy full bezárkózott viszonyról van szó.

Nyilván egy egészséges ember ezt igényelné is, de antiszocként nekem marhára nem hiányzik más csak a csaj, hogy vele legyek (csók, simi, szex ilyenek).

Harmadik fél nem kell ebbe a képletbe és azt érzem, ha még lenne esélyem (nincs a külsőm miatt) párkapcsolatra a fentiek miatt akkor se működne.


Változtatni kellene magamon? De hogyan mikor nem vágyom emberekre csak barátnőre és jól érzem magam amúgy magányosan (de barátnő azért kéne).



2023. márc. 26. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

A hétköznapokban ez hogy nézne ki? Te mit tennél a kapcsolatba?


Valahogy azt érzem a kérdésedből, hogy valójában nem szeretnél kapcsolatot, mert ott adni is kell, és neked ez már sok. De ezt nem provokációnak szánom, csak észrevétel.

2023. márc. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem párkapcsolatot keresel, hanem szexpartnert a leírásod alapján.
2023. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Te konkrétan szexkapcsolatot keresel, csak nem azt írtad le.

Neked olyan kell, hogy jön a nő levetkőzik, szexeltek, és hazamegy. Ennyi.

Nem kell hozzá a körítés (programok, közös barátok, családlátogatás).

Ezért jobb ha célirányosan csak szexkapcsolatot keresel olyan nővel akinek szintén erre van szüksége.

Így nyugodtan maradhatsz "antiszoc".

2023. márc. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Azért, mert nem párkapcsolatot szeretnél, hanem ingyen dugni, igazából.
2023. márc. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Ezért jobb ha célirányosan csak szexkapcsolatot keresel olyan nővel akinek szintén erre van szüksége."


A gond, hogy jelen formában erre egy nő se lenne hajlandó. Sőt, sokkal nagyobb az esélyem egy szexmentes (vagy aközeli) párkapcsolatra, mint egy tartalmas szexuális élettel egybekötött párkapcsolatra vagy alkalmi kapcsolatra.


Ezt figyelembe véve pedig nekem nem biztos, hogy megéri ismerkedni, ha a szex része minimális vagy nulla lesz. És a legrosszabb, hogy ezt előre még nem is tudom.

Vagyis nem akarok egy szexmentes balek lenni. Mintha megvennél egy sportkocsit, de olyan csóró vagy, hogy csak a garázsban tudod tartani.

2023. márc. 26. 17:38
 6/10 anonim ***** válasza:

5# keressél szexpartnert erre szakosodott oldalakon.

Természetesen nem kapod meg ingyen, minthogy semmi sincs ingyen.

2023. márc. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6: Mik ezek az oldalak? R*sszL*ny*kra gondolsz? Hát annál valami kifinomultabb megoldásra vágynék mintsem elkapjak orál közben egy szép kis fertőzést olyan embertől akinek aznap már én vagyok a 20.

Ennél egy buliban felszedett mosdatlan ittas tini is ezerszer különb csak ugye őt meg haveri társaság és normális külső nélkül ugyanúgy esélytelen felszedni, mintha párkapcsolatot keresnék.

2023. márc. 26. 19:13
 8/10 anonim ***** válasza:

A rosszlanyok.hu-n van visszajelzes. Ha barki elkapott volna vmit az illeto lanytol,akkor mar irta volna.


Semmi bajod nem lesz toluk! Menj nyugodtan barmelyikhez. Csak beszelgetest is vallal egy jo reszuk. Az alatt felterkepezed,h van-evmi baja es legkozelebb mesz szex miatt. Vagy csak ovszerben csinaltok mindent.


Nyugodtan nezz ott korul. Soknak soha egy ugyfele se volt,nincs semmi visszajelzese. Senki se jart nala meg. Ilyet is talalsz.

2023. márc. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Soknak soha egy ugyfele se volt,nincs semmi visszajelzese. Senki se jart nala meg. Ilyet is talalsz."


Ezt miből gondolod, honnan lehet ezt tudni?

2023. márc. 26. 20:58
 10/10 anonim ***** válasza:

9# Értjük.

Tehát nem nézel ki jól, kapcsolatot nem akarsz mert lusta disznó vagy ismerkedni meg költeni a nőre, meg magadra, fizetni nem akarsz, de azért ingyen és bérmentve jó lenne egy nem használt 10/10 nő kefélésre.

Ez nem fog összejönni soha, mint ahogy eddig se jött össze neked.


Na, ezért vagy te egyedül.

2023. márc. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!