Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha az uratok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha az uratok (vagy az asszony) mosdatlanul feküdne be mellétek az ágyba egy fárasztó munkanap után?

Figyelt kérdés

2021. jún. 22. 17:15
 1/8 Lazy Lover ***** válasza:
86%
El zavarnám fürdeni
2021. jún. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Nincs uram és soha nem is lesz.
2021. jún. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Ennyire még sose volt fáradt. Elkezdenék aggódni, hogy gond van az egészségével.
2021. jún. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

El se jutna odáig, hogy befeküdjön mellém, már amikor azt látom, hogy készülődik, elzavarnám zuhanyozni. Abba a plusz 5 percbe már igazán nem fog belehalni. De mocskosan-izzadtan (főleg a mostani időjárásban) be nem engedném a tiszta ágyneműbe, az is fix.

Nincs uram egyébként. Társam van. Ezért sem probléma ez egyébként nálunk, mert figyelembe vesz engem is.

2021. jún. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Lesem tudnek fekudni hogy nem zuhanyozok elotte ...
2021. jún. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nyilván ha rendszer lenne belőle, azt én sem hagynám, de ha 1x megtörténik, mert pl. hulla fáradt, rosszul érzi magát akármi, és nincs görényszaga, akkor kibírnám. nyilván nm örülnék neki, de azért nem halnék bele. és ja, nekem sincs uram, társam van
2021. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne legyünk álszentek, mindenkivel volt már biztos olyan hogy nap végén hulla volt és nem jutott el odáig. Ekkor megfürdik az ember reggel.


Mondjuk az se mindegy hogy mit dolgozik a másik. Ha egy klímás irodában ül egész nap és munkába is klímás autóval jön-megy és otthon is hideg van, ergo kevesebbet izzad az nem akkora tragedia.


Ha utat épít, házat épít, egyebek, tehát olyan munká végez ahol piszkos és izzadt lesz esetleg a hazajutás alatt lesz piszkos vagy épp nagyon izzadt (jelenlegi kb 35 fok meg pára stb idején könnyű) az már jobban zavarna.


De itt is kérdés hogy pl büdös-e mint a pöcegödör vagy nem. Szóval egy szó mint száz, helyzet váligatja, ha kritikusnak érezném, elküldeném fürdeni. Ha nem, akkor meg ha nem lesz belőle rendszer, elnézem.

2021. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire koszos / szagos és mennyire van ebből rendszer. Én nem vagyok álszent, velem is történik meg olyan szökőévente egyszer, hogy olyan hullafáradt vagyok, amikor hazaérek, hogy annyit tudok megtenni, hogy elvonszolom magam az ágyig, aztán szundi. Nyilván, ha nagyon leizzadtam, szagos vagyok, akkor azért nem így. Ha a páromnál is (nem az uram azért) is ennyire "gyakori", oké... azért ne legyen ebből napi-heti rendszer, mert az már nettó igénytelenség.
2021. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!