Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell beszélgetni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell beszélgetni olyan sráccal, aki nem nyitott?

Figyelt kérdés

Pontosabban, inkább úgy mondanám, hogy komoly, zárkózott típus, de egyáltalán nem felszínes ember vagy ilyesmi, csak szörnyen nehezen beszél úgy jobban magáról.

Érdeklődő, meg válaszol, ha kérdezek valamit, de mindig olyasmiket kérdez, hogy milyen napom volt, hogy vagyok, mit csinálok, stb. Szóval semmi olyat, amiből kicsit jobban meg lehetne ismerni valakit.

Nem tudom, hogy ez miért van, de nyilván nem akarom faggatni, csak nem tudom, hogy ilyen esetben hogyan viselkedjek. Próbáljak felhozni valami komolyabb témát?

Jelenleg most csetelni tudunk még csak egy darabig, de már ismerjük egymást személyesen.


2023. márc. 27. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
14%

Sosem értettem a nőket! Minek kell nekik egy szerencsétlen akivel még beszélgetés közben sem érzik jól magukat...

Tudom hogy van valami a háttérben, kinek a pénz kinek az hogy majd egy ilyen lúzer nem fogja megcsalni. Hahaha. De! Hány meg hány ilyet láttam!

2023. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi akadalyoz meg benne, hogy te is vess fel temakat? Tudod, hogy ilyen, es megis passzivan nezed, hogy semerre nem halad a dolog?
2023. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Magyarul egy unalmas fazon. Én hagynám. Nálam alap, hogy lehessen vele poénkodni, aki csak ezeket az unalmas sablonkérdéseket tudja nyomni, az nálam hamar felejtős.
2023. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2, én sem vagyok az a nagyon-nagyon beszédes, csak abban az esetben, ha a másik is nyitott rá, de nála nem tudom eldönteni, hogy reagálna.

Pedig abban biztos vagyok, hogy kedvel meg minden.

2023. márc. 27. 19:23
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Bölcs ember lehet, nőnek nem szabad megnyílni, mert mindennel visszaélnek, valszeg megégette már magát.
2023. márc. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ez esetben inkább a személyes talit forszíroznám minél előbb, hogy kiderüljön, élőben megvan-e az összhang. Ha már cseten uncsi.
2023. márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha úgy érzed, hogy a srác a beszélgetések során nem nyitottabb, akkor próbálj meg olyan témákat felhozni, amelyek érdekesek lehetnek számára, vagy amelyekkel kapcsolatban már korábban beszéltetek, és amelyekről többet szeretnél megtudni. Az is segíthet, ha megosztasz vele valami személyes dolgot, hogy ő is jobban megismerjen téged, és talán ez inspirálja majd őt is, hogy többet beszéljen magáról. Próbálj meg élénk beszélgetési stílust alkalmazni, amely magába foglalja az érdeklődését, és elhivatottságát, hogy segíts neki felengedni, és hozzájárulhass a barátságotok erősítéséhez. A legfontosabb az, hogy türelmes és nyitott legyél, és ne erőltesd rá a srácra a beszélgetést, ha nem kész rá.
2023. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem teljesen normálisakat kérdez.
2023. márc. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!