Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házas nők van olyan közöttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nők van olyan közöttetek aki elhidegült a férjétől? Mit csináltok ebben az estbe? Férfi vagyok hasonló cipőbe egyenlőre a megcsalás nem Opció, De de beszélgetni eszemet cserélni nyitott vagyok..

Figyelt kérdés
2023. jan. 30. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Azért az eszedet ne cseréld el! Jobb az ha nálad van! :D
2023. jan. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Hogyne, a beszélgetés sokkal jobb, mint a félrekúrás.
2023. jan. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Miért nem férfiakat kerdezel, ha te is az vagy?


"De de beszélgetni eszemet cserélni nyitott vagyok.."


Ja, hogy ezért.

Aha, a megcsalás biztos nem opció.

2023. jan. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Azt tudod, hogy mi okozta részedről az elhidegülést? Ő nem nyitott megbeszélni?
2023. jan. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok házasságban élő ember társas magányban él. Egy munkatárs megdicseri a nőt már rögtön szerelembe esik. Otthon nem kap elég odafigyelést sem a nő, sem a férfi. Ezen nincs mit szépíteni, ezért van sok boldogtalan házasság. Plusz a gyerek,gyerekek, hitel és a biztonság, hogy van hova "hazamenni". Közben meg leélik úgy az életüket hogy nem tudják mi a családi szeretet és a családi boldogság. Ezért van a sok elhidegülés.
2023. jan. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4 # Írtam
2023. jan. 30. 12:04
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Megcsalás vagy vàlàs ezt kàr erőltetni...
2023. jan. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Semmi értelme. Válni kell.
2023. jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Gyorsan felteszem a kezemet. Én sokáig homokba dugtam a fejem, majd beleszerettem az egyik munkatársamba. Mivel vele nem lett happy end, így szenvedek tovább és erősem a váláson gondolkozom.
2023. jan. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Én férfi vagyok és szintén! Mivel a lakás az enyém, ezért az utcára mégsem tehetném a gyerekemet az anyjával. Magam albérletben + gyerektartást fizetni meg elmenne a teljes bérem. Szóval marad a társas magány... Nem hiszek már a szerelemben. Nem keresem a megcsalást, csak tengem lengek. Nehéz lelkileg az biztos...
2023. jan. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!