Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők miért nézik le ismerkedésk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért nézik le ismerkedéskor ha csak ennyit értem el az életben,de nekik még ez sincs?

Figyelt kérdés

Mindig ilyeneket olvasni legyél önálló,legyen lakásod,legyen kocsid.

Egy szobás lakásom van,kis suzukim amivel melózni járok,multi gyárban melózok,önállóan fizetem a számlákat.

Akkor ha minden feltétel teljesítve soprtos is vagyok,miérz mondják sokszor ismerkedéskor hogy többet keresnek az életben nem szeretnének ilyen szinten megmaradni.

Sokszor mondják ezt úgy hogy vagy otthon élnek,vagy szobát bérelnek barátnőivel és nem is keresnek sokat.

Akkor miért van ez?


2023. márc. 29. 08:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
26%
Hány éves vagy? Hol van a lakásod? 30 alatt saját garzon Pesten, akkor a szemenben király vagy. 22/l
2023. márc. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
32F vidéki városban.
2023. márc. 29. 08:38
 3/32 anonim ***** válasza:
69%
Indul az új nap indulnak az incel sirámok.
2023. márc. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
84%

Nem mind olyan.

Nekem volt olyan barátnőm is ahol a szülei tele voltak pénzel és mégis szóba állt velem és elég jól is elvoltunk egy darabig.

Nekem meg egy szakadt autóm volt.

Van akinél számít van akinél meg nem.

2023. márc. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
88%
Mert valaki több pénzt szeretne, valakinek meg mindegy.
2023. márc. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
69%
Általában azok nézik le akiknek ugyanúgy nincs sokmindene.
2023. márc. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
32%

- Mert a nők a férfitól várják a saját egzisztenciájuk megteremtését is.

- Mert manapság a pénz lett a legfontosabb

- És mert a net és a facebook eltorzította már az emberek értékrendjét ( a tiédet is kérdező)

De ahogy előttem is írták, vannak kivételek.

2023. márc. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
92%
Inkább örülj, hogy ezekre a tróger, lehúzós aranyásókra nem kell sok időt vesztegetned, mert hamar kiderül, hogy kifélék-mifélék.
2023. márc. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
47%
Nem túl meglepő hogy a gyárnál többet várnak. Még 32 évesen is el lehet végezni valami normális képzést...
2023. márc. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
59%
Gyári melóval spóroltál lakásra? Ez hihetetlen.
2023. márc. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!