Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők miért nézik le ismerkedésk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért nézik le ismerkedéskor ha csak ennyit értem el az életben,de nekik még ez sincs?

Figyelt kérdés

Mindig ilyeneket olvasni legyél önálló,legyen lakásod,legyen kocsid.

Egy szobás lakásom van,kis suzukim amivel melózni járok,multi gyárban melózok,önállóan fizetem a számlákat.

Akkor ha minden feltétel teljesítve soprtos is vagyok,miérz mondják sokszor ismerkedéskor hogy többet keresnek az életben nem szeretnének ilyen szinten megmaradni.

Sokszor mondják ezt úgy hogy vagy otthon élnek,vagy szobát bérelnek barátnőivel és nem is keresnek sokat.

Akkor miért van ez?


2023. márc. 29. 08:34
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
41%

Megyek ledobom a vasba a règi kocsijainkat. Ès szólók a páromnak hogy vegyen újat. Habár most csak 350 ezer a fizetèse, de oldja meg valahogy. Ès nálam lakunk, szóval kell egy új ház is. Mondjuk ez tervben van, amint sikerül eladnom egy nagyobb ingóságomat. Igaz abból is csak egy erősen felújítandóra fogja futni, de nem baj.

Nem ezekkel van nálad a gond, hanem a te elvárásaiddal a nők felè. Nem èrdekel hogy nincs a páromnak háza 33 èvesen, az sem hogy mennyit keres.

Mondjuk az igen hogy legyen cèlja. Ès szerencsère ezzel nincs is gond, mert munka mellett már mind a ketten a saját vállalkozásunkat kezdjük èpítgetni.

2023. márc. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
88%
Attól, hogy valaki gyárban dolgozik nem azt jelenti szarul is keres. Nem csak az operátori állások léteznek…
2023. márc. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
12%
Hát ti szoktátok mondani, hogy a nő, aki nem vár el anyagi dolgokat, az "úgy is néz ki", szóval...
2023. márc. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
69%
10 mi benne a hihetetlen? Azt se tudod hány éves. Ha 20 akkor hihetetlen, ha 35 40 akkor simán.
2023. márc. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
83%
Mivel 32 még beleférhet. **
2023. márc. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
30%
Gondolom a lakást örökség örökségből szerezted.
2023. márc. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 NTBS ***** válasza:
14%
Kettős mérce.
2023. márc. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
14%
14-es hihetetlen. Hiába keres 350-et,ha 30 millán@l kezdődnek a lakások. Hihetetlen.
2023. márc. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
69%
18 kb 7 éve még nem itt kezdődtek...
2023. márc. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
68%
En is szalagmeloval kezdtem. Aztan szepen a cegen belul egyre feljebb kerultem, mert megvolt bennem a motivacio. 21 evesen mar karbantarto lettem, 23 evesen az IT osztalyon talaltam magam. Akiben van plusz, azt masok is latni fogjak, ki fog emelkedni. Benned ez nincs meg.
2023. márc. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!