Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bannoltak automatikusan tinderen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bannoltak automatikusan tinderen?

Figyelt kérdés

Ma regisztraltam nokent, nulla lajkot kaptam. Nekem ez nagyon furcsa, mert nem vagyok banyarem, teljesen normlis kepeket tettem fel es normlis a profilom.

Az lehetseges, hogy alapbol bant kaptam a wifi miatt? Az exem megcsalt rengetegszer, ket evig nalam lakott es tinderrol is szedett aldozatokat, lehetseges anno o irt olyan dolgokat ami miatt bannoltak a wifit?

Ilyen van?

Vagy csak tenyleg senkinek nem jovok be?

Mit lehet tenni?


2023. márc. 29. 17:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
annyi meg, hogy exem nagyon durvan bent ezekkel a lanyokkal, igy ezert feltételeztem a bant.
2023. márc. 29. 17:16
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ma regisztráltál, még nem dobott fel sok embernek, akik jobbra húztak lehet te őket balra, stb.

Ha bannoltak volna, regisztrálni sem tudtál volna.

2023. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor be sem tudnál lépni az oldalra. Húzogatod a fiúkat jobbra?
2023. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
What most kaptam ilyen ellenorzo cuccokat, kellett vagy 4x kattintani, hogy delfint latok-e a kepen. Aztan meg kertek, hogy kulnbozo pozokba fotozzam magam, hogy hiteles vagyok. Kontosben, zsiros hajjal lottem a fotokat elsore. Azt mondja 30 perc utan, hogy bannoltak minden ok nelkul. Gondolom ugy voltak vele nem en vagyok a fotokon xd pedig semmi faceapp kepet nem raktam ki loool. Esku vicc ezaz egesz es kiirta, hogy tobbet nem regisztralhatok. Semmi opcio nem volt, hogy fellebbezes vagy barmi. Ez mi?? Veletek is ezt csinalja??
2023. márc. 29. 18:50
 5/11 A kérdező kommentje:
Esku ketto fotom volt kint amin arcom nem latszik, es ketto amin igen. Mindketton normlisan fapofaval, kb smink nelkul ultem. Az ellenorzo pozokon meg vigyorogni kellett tele pofival meg kacsintani…johogy tok mas a fejem fogas vigyorral kacsintgatva random a sotet szobaban, mint mondjuk fapofaval..leglabb lett volna link, hogy kuldjek magamrol meg ezer kepet de semmi.
2023. márc. 29. 18:52
 6/11 A kérdező kommentje:
Lattam cikket, hogy amiatt is ban lehet ha a kezem nem pont ugy allt ahogy kertek… lehet nem ugy forditottam 100%ig mert siettem..na de ezert ban..vicc
2023. márc. 29. 19:12
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem ertesz az internethez.. nem sok oldalra regisztraltal meg ezek szerint.. ven asszony.
2023. márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez hulye :Ddd nem vagyok en ven 28 evesen vagy igen? Xd
2023. márc. 29. 23:05
 9/11 anonim ***** válasza:
8. Merre portyázól ?
2023. márc. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Regisztrálj egy másik e-mail címmel újra.
2023. márc. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!