Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak Tinderen van ennyi bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak Tinderen van ennyi bunkó pasi?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés kivételt leszámítva sokan már alapból úgy írnak rám, hogy vállalhatatlan, vagy pedig pár mondat váltás után elő is jön az igazi énjük.

Külföldieknél ezt minimálisan tapasztaltam csak, ez is érdekes, hogy miért lehet.

Itt nálunk tényleg erre lenne igény?

Nem tudom, mivel váltom ezt ki.


Olyanokra gondolok, hogy pl. rám ír normálisan valaki, hogy mondjuk szimpatikus vagy, szeretnélek megismerni, vagy valami kreatív szöveget akár, és válaszolok én is normálisan, aztán utána meg átvált egy parasztba, vagy mondjuk alapból úgy ír valaki, hogy elküld valami hülye gifet.


2023. márc. 30. 13:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Ritkán társkeresőzök, de itthon már sosem. Külföldi férfiakkal lehet normálisan dumálni(kivéve az ilyen arab, török, stb kiéhezett egyedeket). Amcsi fórumokon szoktam dumálni, hetek múlva is normálisan megy a beszélgetés ki hol volt, mit csinált stb, pedig tudjuk, hogy kb soha nem lesz belőle semmi. Mégis megadják a tiszteletet. Magyar fórumon meg"szia cica, küldesz képet, bevállalós vagy, mi a kedvenc pózod?.. " 🥴 aztán csodálkoznak, hogy a"küldöldiek viszik a nőket" Elárulom, nem a pénz miatt. Tisztelet a kivételnek.
2023. márc. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem full sötétek vagytok mindketten. Ilyen kijelentést tenni hogy a magyar férfiak vállalhatatlanok. Akkor menjetek külföldre.


"alapból úgy ír valaki, hogy elküld valami hülye gifet."

Gondolom ilyen stílussal írsz nekik is. Hogy kedveskedik, vagy viccelődik te meg flegmán: "Ez béna volt". Szerintem inkább magadban keresd a hibát.

2023. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%

A másik oldalról tudok véleményt formálni.


"szimpatikus vagy, szeretnélek megismerni" ---> erre az a reakció, hogy ez sablonos és unalmas...és valami egyedit szeretne...na persze.

Van olyan nő akinek semmi sem elég jó.


Ha ilyen egyszerű szöveggel indítok kb. vissza sem ír senki.


De ugyanakkor ha tetszel egy nőnek akkor teljesen mindegy mit írsz első körben.


De tény, hogy sok a kretén faszi, furcsa mód a nők ezeket fogják ki többnyire. ---> és ha csak ilyeneket fog ki valaki, akkor "mind szemét bukó kretén" :)


Amúgy már lassan csak egy bizonyos kisebb rétegnek ajánlatosak a társkeresők, sokan letesznek róla, akik meg maradnak azoknak egy része kretén.

2023. márc. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

2-es, nem tudok viccesnek találni ilyeneket ilyen szituban. Egy vadidegen miért küld ilyet? Ez akkor működik, ha már ismerek valakit, és kapcsolódik a beszélgetéshez, és tényleg vicces, szoktam én is küldeni.

Szexre nem így kéne felszedni valakit.. Legalább egy normális mondatot préseljen már ki magából..


Én nem várok semmi extrát, sőt, így belegondolva, akikkel onnan randiztam, annyit írtak kb, hogy Szia:), semmi különlegeset.

2023. márc. 30. 14:28
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

#4 ha nem találod viccesnek, más a humor és ennyi. Nem kell senkit lekezelni emiatt. Ezért leszenk a gyors unmatchek, mert valami nem tetszik és legyen az akár férfi, akár nő, ha ezt érzi akkor inkább unmatchel minthogy a sok negatív dolgot az arcába tolják. Én is kifogok nem normális nőket, volt akitől megkérdeztem a gyerekkel lesz-e hétvégén és kiakadt, hogy mit keppzelek, ennyire ne legyen már teher a gyereke, hogy csak azért beadja valahova hogy velem találkozzon amikor nem is ismer. Pedig szó szerint csak megkérdeztem mit fognak csinálni.

De rengeteg normális nő is van fent. Minden országban ez van. Ez egy strand, ahol mindenki ott van. Duci, modell, értelmes, sötét.


De ha randiztál akkor látod vannak normálisak is.

2023. márc. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
23%
Uhh megismerem a stílusod kérdező. Szerintem én is találkoztam ott veled. Hát még szép hogy elküldtelek a búsba mikor olyan sötét vagy mint az éjszaka, és ezt megtetézve még nagyképű is.
2023. márc. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem küldött el senki a búsba, úgyhogy akkor keversz valakivel, az ilyenekre válaszolni sem érdemes, vagy kb annyit szoktam, hogy ok.

Néha akad normális srác is, igen, de úgy összességében nagyon sok az ilyen.

2023. márc. 30. 14:51
 8/17 anonim ***** válasza:
22%
#7 és a randik hogy mentek? 😀
2023. márc. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Ki bántott életem?
2023. márc. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Akkor ne használj társkeresőket, amúgy sem való mindenkinek.


Sokan szidják a közösségi oldalakat is, társkeresőket, nem azok a hibásak, hanem a használóik, mert nem használják megfelelően.

2023. márc. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!