Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen ha én matchelek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen ha én matchelek egy lánnyal és nem írok neki, akkor egy tahó vagyok. Mi a helyzet mikor velem egyszerre 3-an is megteszik?

Figyelt kérdés

Sokszor a beszélgetés első pár mondata elég sokszor számukra ahhoz, hogy többet ne írjanak már. Pedig nem hangzik el az hogy egyéjszakást szeretnék, sem az hogy mivel foglalkozok, sem a hobbijaim, érdeklődési köröm. Humort is bele szoktam csempészni az egyediség kedvéért (a jobb fajtából).

Hogyha mással akarnak beszélgetni az rendben van, ha meggondolják magukat az is hiszen nőknek mindent szabad, jöhet a ,, nem tartozik nekem semmivel egyik nő sem " szöveg (nyilván a minimális empátiával meg tisztelettel sem amit egy teljesen idegen embernek is illik megadni). Viszont akkor miért nem törölnek pár nap után? Ki érti ezt :D


Jöhetnek a szétoltások, csak előtte beteszek egy sajtot popcornt



2023. márc. 25. 08:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Mással is beszélgetnek, logikus, nem?
2023. márc. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint mégse vagy annyira szórakoztató, mint amilyennek hiszed magad. Szemét tahó nők, rohadjanak meg.. (Az utolsó mondat irónia.)
2023. márc. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. Több lánnyal is tudok beszélgetni, ahogy egy lány is több sráccal. Viszont a legdagibb lányt sem offoltam szó nélkül sosem úgy hogy csóró arra vár hogy én reagáljak.


2. Nem szemét nők, csak sokuk a férfiakat szidják hogy milyen parasztok, match után vissza sem írnak. Miközben a többség ugyanezt teszi

2023. márc. 25. 09:31
 4/11 A kérdező kommentje:
Na meg 3 mondat után a csodát várják, nem az első 3 mondatból szeretem feltétlenül megcsillantani a szórakoztatóbb részemet :D
2023. márc. 25. 09:32
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Te jó ég de extra szörnyűek ezek a netes-appos ismerkedések.
2023. márc. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
. Match veled aztan holnap match massal aki szimpibb, masnap megint match egy meg annal is szimpibbel. Az elozoek automatice torlodnek a kis ketbites agyacskabol, ennyire egyszeruen mukodik ez.
2023. márc. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

"nem tartozik nekem semmivel egyik nő sem "

Így van. És fordítva is igaz.


"Viszont akkor miért nem törölnek pár nap után?"

Mert jobb dolga is van. Miért nem törlöd, ha zavar? Te is törölheted.

2023. márc. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szóval kijelenthetjük semmilyen etikett nem vonatkozik egy társkeresős beszélgetésre? Az teljesen más mint idegen emberrel beszélni telefonon mert pl. téves hívás? Akkor legközelebb rácsapom a telefont de előtte megmondom neki hogyha nő, hogy én nem tartozom neki semmivel :D
2023. márc. 25. 11:51
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
Ezen jot nevettem..,, Etikett? Azt se tudjak mit jelent
2023. márc. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19%
Nincsen következménye, ha valaki társkeresőn tiszteletlen. Egy tinderes lány ha jól néz ki, akkor van hogy több mint száz match-e van és nekiáll válogatni.
2023. márc. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!