Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők akik edzőterembe járnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik edzőterembe járnak, ezek szerint sportos, izmos férfiak tetszenek nekik?

Figyelt kérdés

2023. márc. 30. 19:22
A kérdező szavazást indított:
igen, külsőre olyan szintű teste kell hogy legyen mint nekem, izmos, feszes
átlagos vagy vékony lehet, de kövér, pocakos kizárt
bármilyen testalkatú lehet, de ha párkapcsolatot kezdünk, akkor elvárom hogy ő is elkezdjen komolyan edzeni
mindegy mit csak sportoljon ő is
saját magamnak fontos a testedzés, de nem fontos hogy a párom teste milyen, elhízott is lehet
egyéb: írd le
34 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyen sportos, mindegy mennyire, nem kell azért kockahas, de kövér kizárt.
2023. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bejelöltem az utolsó előttit, de csak azért, mert előfordult már, hogy kövér srác tetszett meg.

Nagyon ritkán fordul elő ilyesmi, de én nem zárnám ki kategorikusan, hogy összejöjjek egy (normális keretek közt) elhízott férfival.

2023. márc. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pocakos kizárva
2023. márc. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Magam miatt járok terembe, nem mások miatt. Nincs preferenciám igazából, én se vagyok tökéletes van némi feleslegem (nem vészes) meg meg azért izmot is akarok még pakolni. A nagyon vékony és nagyon kövér pasik nem tetszenek, de ennyi.
2023. márc. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem nézelődni, ismerkedni jártam oda, hanem edzeni.
2023. márc. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Én mindig olyanokkal jártam, akik szintén kondiznak. Az a jó, hogy ez nem csak egy közös hobbi, hanem hasonló életmód, mentalitás is. Plusz nyilván előny, hogy mellette jól is néz ki, ad magára, de ha időnként felszalad rá pár kg vagy épp lefogy betegség miatt, nem nagy dolog. De nyilván legjobban akkor tetszik, ha izmos.
2023. márc. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég kezdtem kondizni mivel úgy már nagyon nem éreztem jól magam, ahogy voltam. Összességében jelenleg (s korábban sem) nekem nem számít(ott), hogy akivel vagyok, vagy szeretnék lenni milyen testalkatú, mivel egy dagi ember is tud igényes lenni, és a magára adó gyurmás fickó is lehet a látható világán kívül igénytelen. A sovány embereket is meg tudom kedvelni. Összegzés: nem felszínesen élek, ami számít a lelki világa és az hogy igényes legyen
2023. márc. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az edzőterembe járó nők sem egy homogén halmaz - sem külsőre, sem olyan tekintetben, hogy miért járnak a terembe. Nyilván ha te az edzőterembe járók alatt a fitneszmodell testű bombanőket érted csak, akkor azért kisebb lesz a szórás a keresett típusú férfit illetően. Ha valakinek annyira kisportolt teste van, annak nagy eséllyel nagyon fontos lesz, hogy a férfi a testére igényes legyen, bár ott is lehetnek kivételek.


Én pl. járok edzőterembe, de inkább a saját személyes egészségem miatt, mint hogy annyira fitneszmániás lennék, és nem is vagyok egy fitneszmodell alkat (fogytam ugyan, de a top testtől még messze vagyok) - engem nem zavar az sem, ha a másik túlsúlyos, amíg nem elfolyósan hájas, amíg a külsejére igényes, ill. ha nincsenek súlyos egészségügyi problémái a túlsúlya miatt, amikkel cs.ik orvoshoz menni vagy az orvosi utasításokat követni... olyannal pl. nem jönnék össze vagy nem maradnék kapcsolatban, aki mondjuk 20 perc séta után kiköpi a tüdejét, az orvos megmondta neki, hogy csak akkor tud ezen javítani, ha lefogy, de azért tovább eszi a cukros és zsíros kajákat két pofára azzal a jeligével, hogy "hát csak ennyi örömöm van az életben" meg "senki ne pofázzon bele abba, hogy mit eszem" meg "nyúlkaját egyen a nyúl bammeg".

2023. márc. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7

De önmagában nekem pl. nem elég izgató az, ha valaki igényes, attól még a háj vagy a hurkapálca vékonyságú kar ugyanúgy nem indít be szexuálisan. Le lehet pontozni, ez van.

2023. márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!