Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők és férfiak számára is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és férfiak számára is tényleg nyomorult már a párkeresés színvonala 35-40 év felett?

Figyelt kérdés

Ahhoz képest hogy hogy ment a pasizás csajozás 14-30 éves korig?


Ezzel sokan ijesztgetnek hogy sajnos ezzel kell szembesülni.


Ebből mi igaz?



2023. márc. 30. 20:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ, milyen ember vagy.
2023. márc. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%
Ha elhíztál és férfi vagy ; kampó - lefőtt a caffe
2023. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

# 2


én úgy hallottam testalkattól függetlenül lefőtt 40 év körül

2023. márc. 30. 20:47
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Jártam össze 40es nővel, ő azért kavart fiatalabbakal mert a 40es korosztály nagyon lelakott. Ő viszont nagyon jó formában volt.
2023. márc. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Igen. A lehetosegek beszukulnek, ennek okai


1.mar sajat albit kecot kell fenntartani, dolgozni latastol vakulasig, tehat se ido, se energia

2.megjelennek az oregedes jelei, kopasz foltocskak, rancok, tobb idobe es penzbe lenne kezelni, ami nincs. Fiatalon eleg a sport es egeszseges kaja, itt mar nem, foleg noknel ha szultek.

3. Itt mar sokan elvaltak, gyerek is van. Meg kevesebb ido es penz masra. Igy is alig tud osszehozni egy par az indulashoz eskuvot, lakast, gyereknek ezt azt. Valas utan mar szinte minuszban vannak az emberek, rosszabb helyzetve mint ahol kezdtek. Erre nem lehet uj eletet felhuzni.

4. Itt mar sok a csalodas, kiabrandulas, elettapasztalat hisz van 2-3 kapcsolat az ember mogott vagy tobb. Nehezebben bizik es idealizal, ami kell a szerelemhez.

5. Ferfiaknak kulonosen nehez, mert az idealis no maximum 30 eves es gyerektelen, de mivel a nokbe azt sulykoljak, hogy 30 eves korig szuljon, ezert a legtobb no szul is. Tehat a vagyott 20-30 eves gyerektelen nokre tulkinalat van.

2023. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%

4

Hasonló a szitu nálam is, csak én 31 vagyok. Kábé 20-22-nek mondanak. A 30-asok is brutálisan lelakottak, alig adnak magukra.

2023. márc. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

5-ös azta.

Szép összefoglaló.

2023. márc. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

# 6


mármint akár már 30-35 évesek is tönkreteszik magukat ennyi éves korukra???

2023. márc. 30. 20:58
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
#6 A 30as korosztályról nincs úgy képem, szerencsére még nem abban a ligában játszom. :D
2023. márc. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Olyan szempontból igen, hogy én például nagyon válogatós vagyok és szeretek is egyedül lenni. Szóval már fiatalon se érdekelt túl sok pasi. Na,de abban a korosztályban még azért akadnak jó pasik. 35 fölött viszont nem létezik. Na, most így 41 évesen a húszévesek már nem kellenének. A 25-35 közötti JÓ pasik meg nősek, vagy huszonéves lányok után szaladgálnak, ami persze érthető.
2023. márc. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!