Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 év felett érdemes belevágni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 év felett érdemes belevágni a baba-vállalásba egy új kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van már két nagyobb gyerekem a korábbi házasságomból, de mostanában kezdtem érezni, hogy örülnék még egy kisbabának az új párommal. Jobb ezt elfelejteni, ha már ilyen idős vagyok? Vagy jobb most belevágni, mert ez az utolsó esélyem és ha lemondok róla, akkor azt később talán bánni fogom? Aki ilyen idősen vállalt újabb gyereket, a környezete hogy reagált rá?

2022. máj. 17. 15:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Először a pároddal beszéld ezt meg, hogy ő akar e egyáltalán. Nem lenne jó 3 gyereket egyedül nevelni...
2022. máj. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Mit jelent a 40 felett? Mert azerintem nem mindegy, hogy 41 vagy 48...

Mondjuk én személy szerint sosem értettem, hiogy ah az embernek mér van gyereke, akkor miért kell minden új kapcsolatba kényszeresen csinálni még egyet, de ez én vagyok. Az új párodnak nincs gyereke?

2022. máj. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 nemaRendőrség ***** válasza:
22%

60 évesen menni ballagásra, unokáról álmodni sem...

Kibaszol a gyerekkel és magaddal is

2022. máj. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok múlik azon hogy mit akar a párod, és hogy mindketten milyen egészségi állapotban vagytok. Vannak e krónikus betegségek (magas vérnyomás, cukorbetegség, asztma, allergiák, pszichés betegségek stb)?

Az egy dolog ha összejön egy gyerek ebben a korban, de azt a gyereket fel is kell tudni nevelni.

De ennek mindenképpen közös döntésnek kell lenni, mert közös a felelősség is.

2022. máj. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne az érdekeljen, hogy a környezeted hogy reagál!

Ő akar gyereket, adottak a körülmények, mióta vagytok együtt, szerinted számíthatsz rá anyagilag, érzelmileg, el tudsz tartani 3 gyereket egyedül, ha lelép?

2022. máj. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt? Mindketten akarjátok? Pénzügyileg és egészségügyileg mi a helyzet?


Gyereket megcsinálni könnyű, felnevelni nehéz. Ne hagyd figyelmen kívül, hogy 60 felett leszel mikor még csak 18 éves lesz.


Nem a környezet reakciója fontos, hanem reálisan felmérni a helyzetet hogy mi a legjobb nektek és a babának.

2022. máj. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

43 voltam, mikor megismerkedtem a vőlegényemmel, ő akkor volt 40. Neki 2 gyerek, nekem 1.

Ha korábban találkozunk, sem biztos, hogy bevállaltunk volna egy 4.gyereket. Így meg végképp nem. Más meg simán. Mi már nem akartunk gyereket, egyikünk sem.

2022. máj. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyi idosen is hajnalban frissen uden kelsz az ágybol 5 ször is ha kell, hajrá.

Es aztán még a dackorszak meg az iskola szoborozás a jatszotereken.

2022. máj. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hülyeséget írok, így huszonévesen…. Ha én lennék a te helyedben, hogy x gyerek már kirepült, a maradék jobb éveimben inkább csak magammal foglalkoznék, meg nyaralnék munka sport mellett….

Mert ugye élni is kellene aztán gyerek mellett ez sem a legegyszerűbb…

Viszont ha nagyon vágysz egy babára, egyedül is el tudnál vele boldogulni ha úgy alakul, akkor miért ne?

Az hogy környezet mit szól erre ki mikor lesz anyuka….

Kb mint a viccben hogy mit szól majd a falu népe ha így meg úgy lesz… és végül mit szóltak? :D

2022. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Akkor vállalj, ha egészségileg rendben vagy és egyedül is elbírsz a hárommal. És sajnos még akkor is van persze kockázat, hogy pont ettől a terhességtől robbansz le. Vagy neadjisten ha a szüleid eddig tudtak segíteni a nagyok körül, pont ők robbannak le és rohangálhatnál ezer felé egy babával a hónod alatt... Sajnos 40 felett már jön a B oldal akkor is, ha sok jót tartogathat még az élet. Mondjuk én elfogadom, hogy nem mindenkinek az a célja, hogy "még éljen" vagy újra éljen, mert sokaknak meg egy gyerek tud jobb lenni annál, hogy utazgatnak vagy beiratkoznak még egy tanfolyamra vagy reggelig sokáig alhatnak.
2022. máj. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!