Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ekkora hátrány, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora hátrány, hogy 160 centi vagyok? 25/F

Figyelt kérdés

Eddig életemben egyetlen egy barátnőm volt de őt nem zavarta a magasságom. (Elszúrtam azt a kapcsolatot) Mióta újra ismerkedem azt érzem, hogy baromi nagy hátrány a magasságom, még a nálam alacsonyabb lányoknak is probléma ez, hogy csak ekkora vagyok. Amikor nem írtam ki tinderre addig voltak randik de elsőnél tovább sosem jutottam.

Szerintetek hol lenne érdemes ismerkednem?



2023. ápr. 1. 09:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
33%

168 cm vagyok a barátom 163! 5 éve vagyunk együtt.


Nem a magasságod a baj! Menj elme orvoshoz.

2023. ápr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
48%
Egészen pontisan 17 centis hátrány. (Az átlaghoz mérve)
2023. ápr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy nem azért, de az nőben sem magas.Persze, nőnek nem rossz magasság, de azért ne csodálkozz, hogy férfiként hátrány.
2023. ápr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
22%

Ez a te indulód: https://www.youtube.com/watch?v=Ho1ajiUKxVM


De amúgy nem, nem a magasságod az oka a buktáidnak, hanem a személyiséged.

2023. ápr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
69%
Elég nagy hátrány, igen. Gyerekméret vagy. Keress alacsony lányt.
2023. ápr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

En 170cm vagyok es en is azt ereztem minden ismerkedesemkor, hogy a magassagomat valamivel kell kompenzlajam. Nekem a humorom segitett.

Nincs minden veszve csak amig egy magas srac a puszta letezesevel vonza a csajokat addig neked teperned kell.

2023. ápr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
5%

Igen az, mondom 180 centi magas férfiként. Amúgy van egy ismerősöm, nálad alacsonyabb....28 éves koráig szűz vot, pedig egy hihetetlen jóképű srác, bárcsak olyan jóképű lennék mint ő...

Nem tudom honnan, de valahonnan eléggé sok pénzt szerzett, vett egy eléggé komoly autót, igazi puncimágnes verda...hihetetlen gyönyörű lányt sikerült szereznie, tömény szexualitás a kiscsaj. Alacsony, van rajta pár kiló plusz, de kbaszottul jól áll neki, ez az igazi chubby kategória, nagyobb popsi, nagyobb cicik, széles csípő, vastagabb combok, vádli áhhhhhh....babapofi, derékig erő haj....brutal szexi kiscsaj....

De érdekesnek találom/találtam, hogy 28 éves koráig egy csaj sem jött össze vele, és hát miért, mert 150 centi, de lett pénze, lett egy jó autója és hoppá!!! Jön egy ilyen 10/10-es kis pina?

Szóval kérdező.....

2023. ápr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%
Mindenkinek van valami amiben eltér kicsit a sablontól , ezért nem vagyunk tökéletes gömbök de minden érmének van egy másik oldala akivel egyek vagytok
2023. ápr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy ez tényleg nagy hátrány. Sokszor itt 170 körüli férfiak is siránkoznak, pedig hiába alacsony az is, de már nem kirívóan pici, szemben a 160 centivel.


A társkereső szerintem azért felejtős, mert nem ismer a másik, csak paramétereket, fotókat lát, és az alapján persze, hogy kiesel a jelöltek közül.


Arcra milyen vagy, ill. személyiség? Nem mondom, hogy az összes nő a nagyon maszkulin férfiakra bukik, de azért sokan, viszont, ha a magasság ennek nem is felel meg, markánsabb arcvonásokkal, magabiztos viselkedéssel lehet bőven javítani. De van olyan is, akinek a kisfiús típus tetszik. Amivel kb. esélytelen, ha mondjuk félénk, görcsös típus vagy.

2023. ápr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
95%
#7 hogy lehet így fogalmazni és ilyen szavakat használni felnőtt férfiként, jézusom.
2023. ápr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!