Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ekkora hátrány ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora hátrány ismerkedésnél az, hogy nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés

Miért tart sok lány az ilyen fiúktól?

Ha sok lánnyal lett volna akkor meg az a gond, sok lánynak.


Itt nagyon sokan írták már más fiúknak, és nekem is lányok, hogy nem jönnének össze ilyen fiúval.

21 éves vagyok és nem volt még barátnőm, de nem vagyok már szűz. Tényleg ennyire hátrányos helyzetben vannak az ilyen fiúk a lányoknál?


Szinte esélytelen hogy legyen valamikor barátnőm? :/


2018. nov. 16. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Tény, hogy van olyan lány/nő aki nem jönne össze olyan fiúval/férfival akinek még nem volt kapcsolata, de azért ez nincs ennyire kiélezve és koránt sem gondolkodik így minden lány/nő!


Ezzel csak azt akarom mondani, hogyha találsz valakit akivel szimpatikusak vagytok egymásnak és megkedvelitek egymást akkor hidd el, hogy nem fogja azt mondani, hogy kedvellek nagyon, de nem akarok veled semmi komolyat, mert még nem volt kapcsolatod.

2018. nov. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem az, én összejönnék veled ettől függetlenül. L
2018. nov. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
Nekem azért lenne hátrány, ha szingli lennék, mert úgy indulok neki a kapcsolatnak, hogy nem az első akarok lenni, hanem az utolsó. Ez meg olyannál, ankinek még nem volt, kb kizárt, mert az valszeg még tapasztalni akar. Le lehet tagadni, de előbb-utóbb ez felébred az emberben.
2018. nov. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert félünk hogy miért nem volt még neki ? Elmezavaros ? Anyuka kicsi fia (életképtelen ) ? Ennyire buta csajozni ? A külsejével vannak gondok amit nem ismer fel avagy nem akar változtatni rajta!
2018. nov. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tipp: ne a korosztalyoddal ismerkedj, hanem nehany evvel fiatalabbakkal.

Hogy a lanyoknak miert baj ez azon lehet morfondirozni, ennyibol nem lehet megmondani, akarmi is lehet a kifogas. Nekem 21 evesen nem szamitott volna.

2018. nov. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!