Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten nettó 255 ezer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten nettó 255 ezer forintos havi keresettel már pénzes pasinak számítok?

Figyelt kérdés
Ez már majdnem kétszerese a minimálbérnek, a közmunkás béreknek meg a többszöröse. Lehet arra számítani, hogy sok nő a pénzemért fog szeretni engem és nem azért amilyen vagyok? Kell ettől tartani, esetleg kiszűrni valahogy az ilyen nőket?

2023. ápr. 1. 10:15
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
100%

Hát én érettségi nélkül kerestem a legutóbbi munkahelyemen ~340 ezer nettót, 510 volt a bruttóm. Most fogok kezdeni egy helyen 300 nettóért, próbaidő után lehet több is.

Nem tudom, hol találtok ilyen “szuperül” fizető munkákat, amiért állítólag évekig tanultatok, legyen már valami tartás bennetek, hogy nem vállaltok el minden szart. :D

2023. ápr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
73%

30

Ja, csak ezek az idióták zéró képességgel rendelkeznek, és azt hiszik, hogy mindenki annyit tud, mint ők...

2023. ápr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:

"legyen már valami tartás bennetek, hogy nem vállaltok el minden szart."

Ne nekem mondd, hanem azoknak a diplomásoknak akik nettó 230-ért versengenek egymással mint római gladiátorok, 30-40-en, Budai 1., 2., 3. kerületi cégeknél.

Mert hogy ez a valóság, ezt biztos forrásból tudom. Ennél sima munkásként is többet keresek.

2023. ápr. 1. 15:39
 34/54 anonim ***** válasza:
81%

Ne hazudozz, könyörgöm... Van egy közepeske diplomám, és 400 nettó körül keresek. Valszeg egy mérnök ennél is jóval magasabb bérrel kezd.


Annyira ciki, hogy NEKÜNK próbálod magyarázni a hazugságaidat. :D Budapesten az átlagbér nettó 413 ezer, ez nem vélemény, ez ténykérdés. Te JÓVAL ez alatt keresel, tehát budapesti voszonylatban csóringer vagy, de nagyon. Fogadd el

2023. ápr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
80%

De amúgy szerinted mi okom lenne hazudni? Kuldjek neked berkimutatast vagy mit szeretnél?

Nekem aztán mindegy, hogy elhiszed e vagy sem, hogy ennyit keres, de akkor el sem mondom, hogy én egzotikus nyelven beszélő tolmácsként mennyit keresek, mert a végén meg rosszul leszel a gép előtt :DDD

2023. ápr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
76%
Tökmindegy. A fizetésed egy rakás szar.
2023. ápr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim válasza:
76%
Bölcsészkaron végeztem, pályakezdőként, alapszakos diplomával a fizum nettó 450 (nőként)
2023. ápr. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
0%
azt hittem, a nőknek nem számít, hogy sokat keress
2023. ápr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
70%
Az hogy sokat az nem. Az hogy ne elgyél földönfutó, az igen
2023. ápr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
69%

Ha ezt a 255 ezret egy fél hónapra kapod, akkor igen.

Akkor menő vagy.

2023. ápr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!