Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten nettó 255 ezer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten nettó 255 ezer forintos havi keresettel már pénzes pasinak számítok?

Figyelt kérdés
Ez már majdnem kétszerese a minimálbérnek, a közmunkás béreknek meg a többszöröse. Lehet arra számítani, hogy sok nő a pénzemért fog szeretni engem és nem azért amilyen vagyok? Kell ettől tartani, esetleg kiszűrni valahogy az ilyen nőket?

2023. ápr. 1. 10:15
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
69%
Ennek a háromszorosát keresem nőként és sajnos az is csak átlagos életvitelre elég már. 200-at költök csak élelmiszerre havonta. A kajarendelések, étterem, kávézás még havi 50 minimum. Higiénés cuccok, fogyó tárgyi eszközök havi 50, cigizek, havi 60, telefon, tv előfizetések, kondibérlet, már 400 fölött járunk és erre jön rá a benzin, biztosítások, megtakarítási számla, rezsi, 500 elmegy fixen. Lakás saját. Éhenhalni se elég a fizetésed, barátom.
2023. ápr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
74%
Hat azért 6-700 ezer forint egy fore saját lakással…ezt be kene tudni osztani és nem csak az épp elég kategória :D legalábbis mi ketten vagyunk kb 800 nettóra két macskával és vígan félre tudunk tenni, úgyhogy valamit nagyon rosszul csinálsz :D
2023. ápr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
80%

#42


van egy kamasz lányom. :) Meg teszek is félre, mert egy két hetes nyaralást azért csak megérdemlünk nyáron, az meg 1 misi sajnos, szóval... De ettől még ez sajnos átlag, aki egy nyomorult nyaralásra se jut el, az szegény, nem átlagos.

2023. ápr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
28%
42 aki annyi pénzt nem tud beosztani az meg is érdemli ha szarul él...
2023. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
72%

44

Beossza! Mint lathatod...de ez tényleg nem sok. Nem.kiemelkedő fizu

2023. ápr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
83%

#44


Hallod, nem szarul élek, hanem átlagosan. Amúgy az összes budapesti ismerősöm 500 fölött keres. El nem tudom képzelni, hogy milyen minőségű életet él az, aki 250-et keres, nekem a ház rezsije közel egy százas. Egy mozi kávézással egy tizes minimum a lányommal, egy éttermi ebéd meg több. Veszek neki egy nacit, pár pólót, meg fehérneműt, egy tavaszi kabátot, 50. Egy normális cipőt 20 alatt nem kapsz. Nyáron elmegyünk élményfürdőbe, az egy huszas. Miről beszélsz? Szerintetek az a normális, ha egy cipőre is hónapokig kell gyűjtögetni? Azt szegénységnek hívják, csak szólok!

Ha keres a kérdező 250-et és abból albiban él, akkor éhenhal, Pesten az albérlet rezsivel nagyon minimum 200.000!

2023. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
28%

46 mit höbörögsz?🙈

Csak írtam, hogy egy 600 ezres fizetést belehet osztani úgy, hogy nyaralni is telik...csak okosan kell csinálni.

Én írtam is, hogy ennyi pénz szar...leis lettem pontozva 😅.

Én Ausztriába keresek 3000 eurót...Albérlet, rezsi, egyéb számla, kocsi, nagymotor, egy nagytestű kutya, 8 éves lányom, stb...

Én is megyek barátokkal meg párommal ide oda.

Most búvártanfolyamra járok mert nyáron megyünk Egyiptomba cápaturára.

Pesten is van kis albérlet olcsóbban...kb ugyan azok az árak vannak, mint ahol én születtem. Egy embernek marha felesleges 2 3 szoba.

Szóval én továbbra is a 600 ezerre írtam, hogy abból kell hogy teljen nyaralásra is ha van rá igénye! Nem a 250 ezerre!

2023. ápr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
57%

"Én Ausztriába keresek 3000 eurót...Albérlet, rezsi, egyéb számla, kocsi, nagymotor, egy nagytestű kutya, 8 éves lányom, stb..."

Ehhez még hozzáteszem, hogy magyarba a fizetésemből is megvolt ez mind.

2023. ápr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
39%

#47


Azt se tudom már ki kinek válaszol. A lényeg az, hogy a 250 az kevés, semmire se elég. A nettó 600 egy átlag életvitelhez elég, a jómódhoz milliós fizetés kell.

2023. ápr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
73%
Ennél gyakornok pedagógusként is többet keresek (25 év alatti adókedvezménnyel mondjuk)
2023. ápr. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!