Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az "egyszerű munkásként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "egyszerű munkásként Budapesten" meg a "havi nettóból 400e" típusú kérdéseket ugyanaz az ember teszi fel?

Figyelt kérdés

Kb egy éve olvasom az oldalon ezt a kategóriát. Ez a két kérdés minden héten vagy négyszer szembejön. Ugyanaz az ember trollkodik már 1 éve, vagy mindig más teszi fel és komolyan kérdezik?


Ha mindig más teszi fel, nem lenne ennyi belőle, mivel vissza is lehet nézni a korábbi kérdéseket. Trollként meg ha valaki ennyire kitartó, már megszerezte volna azt a pénzt és tudná a választ (a válasz: A nőknek állkapocs kell, nem pénz).



2022. márc. 13. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért azt nem hinném, hogy mindig ugyanaz teszi fel. Rengeteg olyan ember van, aki sikertelenül, magányosan tengődve éli az életét, én egyáltalán nem lepődök meg ezeken. Továbbra is alulértékelt az incelprobléma jelentősége.
2022. márc. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
néha én is kiírok más összeggel, és olyankor mindig rám ír az eredeti srác, hogy ne lopjam a kérdését
2022. márc. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

#1: AZért remélem nem komolyan gondolod, hogy a havi 400 ezret keresőknek nincs párjuk a fizetésük miatt? Tudod te mennyi az átlagfizetés?

Ezeket a kérdéseket mag maximum pár ember írja ki.

2022. márc. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2: ... Na jó, én is írtam ki már ilyet poénból még októberben, amikor észrevettem a jelenséget. Nem írt rám senki.
2022. márc. 13. 22:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
kiderül, hogy ezt csinálja mindenki XD
2022. márc. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

De várjál, már az egyszerű munkásról szóló kérdésekről szóló kérdésekből is több van. :D


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Itt valami nem stimmel.

2022. márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem gondolkodnak az incelek esetleg abban hogy cigányokkal ismerkedjenek?!

Ott a 400 nettó egyenes siker.

2022. márc. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kitettem a kérdést, erre lett másik 4 ilyen kérdés, amiről beszélek.
2022. márc. 14. 00:08
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
abból vagy 2 lehet, hogy én voltam
2022. márc. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9: Amúgy ettél a széntablettából? Komolyan kérdezem.
2022. márc. 14. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!