Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak a nők kész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a nők kész dolgokat egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem közösen kellene dolgokat megszerezni, venni? Ehelyett elvárás, hogy legyen autó, mert milyen körülményes a tömegközlekedés. Legyen lakás, ő majd fizet bele valamennyit. Milyen jó terv lehetne ehelyett, hogy próbáljuk ki magunkat és vegyünk egy autót közösen!
2023. ápr. 4. 09:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
21%
Ez nem így működik! A férfinek legyen egzisztenciája! Addig ne is keressen partnert.
2023. ápr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
66%

Egy olyan nő, akinek van kocsija, vagy saját háza nem fog arra várni míg neked lesz.

Persze mindig vannak kivételek, akiket nem zavar, hogy nincs jogsid mondjuk, de azért saját fedél a fejed legyen már. Mi jó van abban, hogy "anyóssal és apóssal" laktok együtt? Csak vitákat szül előbb utóbb.

Valamint az a lényeg az egészben, hogy nem iparkodtál azért, hogy jobb legyen az életed saját magad miatt, vársz motivációra, ami maga a nő, hogy majd ő általa jobb lesz. Pedig alap, hogy önmagad miatt teszel a szebb jövőért. Illetve, hogy-hogy nincs autó, de majd lesz mentálisod van hát egyszerűen nincs rendben, mert ha gyereked lesz, annak mindenképp hasznosabb az autó, vagy a saját ház, albi. Gondolnak a jövőre gondolom én.

2023. ápr. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
42%

Nyilván azért, mert kényelmes. Mennyivel jobb beleülni a kész lakásba egy picit idősebb pasassal, mint kivárni egy fiatalabbal, hogy közösen legyen.



___JÓ HÍR___


NEM a nők ilyenek, hanem EGYES nők. Tehát simán lehet találni olyat, aki nem így gondolkozik, és el lehet kerülni azokat, akiknek ez az életfilozófiájuk

2023. ápr. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%

Ez megint általánosítás :-(

Engem nőként kifejezetten zavar, ha nem magam érek el valamit, alám ne tegyen senki semmit!

Van egy örökölt házam, kerékpározom, a páromnak van egy lakása, ő autóval jár. Ezek az alapok, innen mehet közös élet-építkezés...

N

2023. ápr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
26%

Bocs, de te nagyon hulyen gondolkodsz! Egy kocsit felmutatni nem nagy kunszt! 3 havi fizetésen vergődsz!

Egy lakás Pesten... na az már más tészta. 1,5 milliós négyzetméter árak mellett, és akkor még ott laktok egymás szájában, egy rakás szar elrendezésű "modern" fosban.

A csajok seggét meg vinni kell mindenhova, és nem a bkv-ról beszélek. Kinéznek egy kilátót a halál f.án, vagy egy kőlyukat szintén messze, oda nem visz el a 8E....


Nekem inkább azzal volt bajom hogy akikkel idén ismerkedtem, azok vagy kaptak egy belvárosi nagy lakást vagy örökölt egy kertvárosi szintén nem kicsi házat. Alsóhangon is 200 millió darabja. És nekem nincs ekkora vagyonom.

2023. ápr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
63%

5,erdekes holgyekkel ismerkedhettel. Jo szaglasod van a penzre :D hogy csak olyan noket fogtal ki akik mind orokoltek 200 millas lakast/hazat, azert ez nem alap :D amugy meg miert nem orultel neki, hogy cuccokhatsz oda es vegre a no mondhatja, hogy a pasik csak be akarnak ulni a joba? :)

Szerintem, ha valaki elert valamit akar orokolvr akkor semmi ciki nincs abban, ha a párjával osztozkodik ezen pl nala elhet. Miert kihasznalas ez?

Valamint egy eletkornal pl a no mar 26-27eves koratol egyre inkabb csaladra vagyik es fontos neki, hogy a pasi akivel ismerkedik 30 felett legyen mar valami amit felmutathat..

2023. ápr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Én ismerek több párt, ahol a pasi költözött a nőhöz, mert a nőnek volt lakása, a pasi meg albérletben lakott. Na, akkor ők mit akarnak? A készbe beleülni? Általánosítás megy már megint.
2023. ápr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
46%

Az autó alap! 25 felettegalabbis)

Én sem szeretnék a készbe ülni! Van sajat lakásom, (megdolgoztam érte) autóm! Jó keresetem...Ugyanezt várom el

2023. ápr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
55%

Érdekes, eddig nőnek tartottam magam, de ezek szerint nem vagyok az :D


Páromnak nem volt se kocsija, se lakása, és pont nem érdekelt. Nem vártam el.


De ha lett volna, akkor adja el gyorsan, hogy majd ketten szerezzünk egyet, vagy mi?

2023. ápr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%

Egy pár egyszerű logikai kérdést érdemes feltenni ezzel kapcsolatban:


Vannak ilyen nők

-- Igen, vannak

Sok ilyen nő van?

-- Igen, látható számban vannak ilyenek

Az összes nő ilyen?

-- Nem, nem az összes

A nők többsége ilyen?

-- Nem, nagyon nem a többsége.


Akkor mégis, min nyafogsz? Igen, vannak ilyen nők, igen, nem kevesen vannak, ha nem szimpatikus, akkor nincs más dolgod, mint a többségből választani, az ilyet meg hagyni azoknak, akiknek ez nem probléma.

2023. ápr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!