Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet kezdeni egy lelki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy lelki sérült, új kapcsolatra nem kész 50 éves férfivel. Hogyan lehet neki segíteni?

Figyelt kérdés

2017. jún. 2. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek évekbe kerül, míg feldolgoz egy lelki sérülést veszteséget. Barátként nyújthatsz neki támaszt a társaságoddal ha igényli, de siettetni nem lehet, mert ő nem akar elköteleződni.
2017. jún. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Semmit.


Az embernek magának kell túljutnia az ilyen krízisen. Lehet persze segítséget igénybe venni (leginkább egy jó terapeutát), de még a legjobb szakember sem oldja meg a gondot helyette, csak segíthet meggyorsítani a folyamatot.


Ha ő nem akarja, akkor viszont fejre is állhatsz.

2017. jún. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Miért kell megmenteni valakit akinek így jo? Ha nem lenne az, tenne ellene.
2017. jún. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Nem. Ez - szerintem - neki sem jó. Próbál ő tenni ellene, de nem sok sikerrel.

2017. jún. 2. 22:32
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Te szakember vagy? Ha nem, akkor nem kellene ilyen lelki dolgokba beleártanod magad, fogalmad sincs, hogy melyik jóindulatú vigasznak szánt mondatod fogja még mélyebbre lökni.
2017. jún. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fantasykönymoly válasza:
49%

Teljesen igazad van! Mindenben. Először nem is akartam beleártani magamat. Azután - többszöri próbálkozás - után sikerült elérnie, hogy beleszeressek.

Abban is igazad van, hogy biztos voltak jóindulatú vigasznak szánt mondataim, tetteim, amik még mélyebbre lökték. Többször próbáltam "kiszállni", kérni, hogy ne keressen többet, de ő ragaszkodik hozzám. Sajnos csak, mint barát.

Most utoljára ajánlottam neki egy pszichológust. Nem biztos, hogy felkeresi. Sajnos.

2017. jún. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van! Mindenben. Először nem is akartam beleártani magamat. Azután - többszöri próbálkozás - után sikerült elérnie, hogy beleszeressek.

Abban is igazad van, hogy biztos voltak jóindulatú vigasznak szánt mondataim, tetteim, amik még mélyebbre lökték. Többször próbáltam "kiszállni", kérni, hogy ne keressen többet, de ő ragaszkodik hozzám. Sajnos csak, mint barát.

Most utoljára ajánlottam neki egy pszichológust. Nem biztos, hogy felkeresi. Sajnos.

2017. jún. 3. 07:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Leesett, hogy a kérdező voltál 😀


Tudom, hogy nem ilyen válaszra vágytál, mert neked megoldás kellene, de hidd el, ahogy korábban irtam, aki magán nem akar segiteni azon más sem tud, ebből meg amúgy sem 5 perc lesz kimászni a férfinek (ha akarná, akkor is lehet, hogy éveket kellene rászánni).


Nem akarok abba a hibába esni, hogy neked meg én mondom meg, hogy mit tegyél, de szerintem ha végiggondolod alaposan, akkor sok választások nem maradt.

2017. jún. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, leesett. Véletlenül a lányom oldalára léptem fel (automatikus bejelentkezés) és onnan válaszoltam. :-)

Tegnap írtam neki egy üzenetet, megírtam neki, hogy feladom és ajánlottam neki egy pszichológust. Korábban is tudtam, hogy ezt kéne tennem. Fel kéne adnom, mert nem tudok segíteni. Többször volt, hogy nem kerestem, de olyankor keresett ő.

2017. jún. 3. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!