Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnál kerekesszékessel? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál kerekesszékessel? És komoly kapcsolatra is kész lennél vele?

Figyelt kérdés
Csak bátran,őszintén!

2016. febr. 5. 14:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Nem. De ha a párommal történne valami, vele maradnék és mindent megtennék, hogy segítsek neki talpra állni.


Tudom, kirekesztő hozzáállás, de ez van. Nagyon aktív vagyok, és nem tudom boldognak elképzelni magam egy kerekesszékes mellett. Fiatalabb koromban neten megpróbált megismerkedni velem egy mozgássérült fiú, neki is nemet mondtam, bár azóta is furdal a lelkiismeret miatta néha. De ezzel együtt szerintem jól döntöttem, hogy nem találkoztam vele, akkoriban úgyis hajlamos voltam sajnálatból lenni valakivel, (tudom, gáz, de hát 15-16 voltam), és biztos voltam benne, hogy akkor se fogom tudni elutasítani szemtől szembe, ha tudom, hogy nem leszek vele boldog. Szóval inkább megmondtam neki őszintén az első találka előtt, hogy nem. De nagyon becsülöm, hogy ismeretlenül bevallotta, mi a helyzet vele, és remélem, megtalálta a boldogságot.

2016. febr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
Nem hiszem, hogy kezdenék olyannal, aki kerekesszékes, nem vagyok ilyenre berendezkedve, épp mostanában kezd egyenesbe jönni az életem, és egy rakás dolgot szeretnék még párkapcsolatban is átélni, amit kerekes székkel nem lehet ugyanúgy. Persze, ha meglévő kapcsolat alakulna úgy, nem szakítanék, és megoldanánk.
2016. febr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
28%
Az első két válaszoló "királynőnek" üzenem, hogy készülöm kihányni az ebédemet, miután a válaszaitokat elolvastam...
2016. febr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 LazyJones ***** válasza:

Ha jó vele, még az se zavarna, ha a feje hiányozna...

Jó, ennyire mondjuk nem, de egy kerekesszék szerintem nem a világ vége. Márpedig ha jó vele, értelmes, kedves, egy hullámhosszon vagyunk, nem hiszem, hogy ezt a problémát ne lehetne áthidalni.

2016. febr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező őszinte választ kért. Én vállalom, hogy nem érzem magam erre felkészültnek. Panelban élek, magasan, az épület egyelőre nincs akadálymentesítve, alacsony vagyok, vékony, nem izompacsirta, bár a saját testsúlyom felénél kicsit többet elbírok, nem bírok egy felnőtt embert kerekesszékkel lépcsőn emelgetni. BKV-val közlekedek, nincs jogosítványom, így autóm sincs, nem tudnék egy mozgássérültet furikázni. Tömegközlekedéssel járok utazni is, vonattal, és a legtöbb hely nincs akadálymentesítve. Amióta először jártam Velencében, Olaszországban, néha visszajárok és a párommal is szeretnék, de ott nem lehet kerekesszékkel közlekedni.
2016. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

Az első válaszoló vagyok. És nem királynő, csak egy átlagos nő, átlagos gyengékkel és erényekkel. Sajnálom, ha emiatt kihányod az ebéded. Remélem nem volt olyan jó, hogy kár legyen érte.


Én mondjuk akkor hánynám ki a sajátomat, ha annyi gerinc nem lenne bennem, hogy bevalljam a gyengémet. Mert ja, annak tekintem, hogy így döntenék. De mivel szabad országban élünk, és a törvényes és alapvető morális keretek közt szabadon dönthetek arról, kivel mit akarok kezdeni, így döntök. Mert csak.


De te biztosan minden hajléktalanhoz, rokkanthoz, elesetthez, gyermekhez, kisállathoz lehajolsz és magadhoz emeled, hiszen olyan erkölcsi magaslaton állsz fölöttünk.

2016. febr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem sem nagy probléma! Ha tényleg jól kijövünk, jókat tudunk beszélgetni és minden jó vele, akkor ez a dolog nem jelent semmit a sok jó mellett! Bárkivel történhet baleset vagy akár születhet is ilyen problémával. Ez alapján nem kellene egyszerre elutasítani.
2016. febr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Engem sem zavarna!! Tényleg nem, őszintén!
2016. febr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Ên őszinte leszek: nem tudom.

Mivel nem voltam még ilyen helyzetben, nem tudok vàlaszt adni ès azok fölött sem ìtélkezek,akik nemleges vàlaszt adnak.

Abbôl gondolom,hogy igen, hogy amikor nagyon szeretek valakit, akkor semmi és senki nem àll az utamba.

Annyi biztos, hogy ez a panelban lakàs meg akadàlymentesïtés dolog nem tartana vissza, mert ennél nagyobb "gondokat" meg lehet oldani...

Nem tudom...

2016. febr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Mindkét feltett kérdésre a válasz: Igen.
2016. febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!