Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hülye és furcsa kérdések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye és furcsa kérdések amiket férfiaktól /fiúktól kaptál ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
Kaptatok már olyan kérdést ismerkedés alatt ,ami(k) miatt nem is folytattad tovább az ismerkedést az adott férfival?

2023. ápr. 6. 21:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan hulye kerdes.. ha nem írnak maguktol vagy nem valaszolnak az azt jelenti hogy erdektelen vagy a nonek.
2023. ápr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Igazából egy példát se tudok felhozni. Akikkel nem volt meg a szimpátia, nem is nagyon kérdeztek tőlem semmit. Inkább a motiválatlanság, pofavágások miatt, vagy ha láttam, a gondolkodásából, szóhasználatából, hogy közönséges.
2023. ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Akarok e gyereket és a gyerek téma minden apró részére rákérdezett a fiú.15 éves voltam a srác pedig 19.Kicsit érdekes volt.
2023. ápr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Ritka ha egy férfi kérdezget😂 általában a nők szoktak
2023. ápr. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Hogy melyik kórházban születtem. Ez aztán nagyon lényeges info, ugyan mi múlik rajta, hogy itt vagy ott? 😁
2023. ápr. 7. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom, mert én vagyok a férfi, de én biztos tettem már fel unalmas vagy fura kérdést, mert a társkeresőkön általában vagy 1 szóval válaszolnak, vagy annyival se. Az is előfordult, hogy a 2. kérdés után léptek le.


Ezt főleg azért nem értem, mert mindig valami egyesit, vicceset próbálok kérdezni az adott profil alapján.

2023. ápr. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Mégcsak elkezdtünk irogatni,1hét ismeretség után azt írja nekem ha mi összejövünk,nekem fogamzásgátlót KELL majd szednem,mert ő eddig csak olyan lánnyal járt aki azt szedett és hogy olyannal össze sem jön aki nem szed.

Gondolhatod hogy ez után nem is akartam beszélgetni vele.

Utána még irogatott pár napig,én nem válaszoltam neki..Erre benyőg egy ilyet hogy ezt megbeszelhetjük,nem kell szednem ha nem akarok majd kipróbálunk mást..ezek után le is tiltottam.😂

2023. ápr. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Igazából csak kíváncsiságból kérdeztem. Ismerkedek, és néha kapok olyan ķérdéseket amiktől ketté áll a fülem.🤣 Ezért érdekel ,hogy én vagyok e túl "szigorú" ,vagy tényleg vannak olyan dolgok ,amik más nőt is kikészítenek.
2023. ápr. 7. 09:49
 9/16 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Kaptam igen, mittomén még fél óra nem telt el a beszélgetés óta, de már a kedvenc szexuális élményeimről akar beszélni. "mikor volt utoljára, hogy..." "Mi a kedvenc..." "Szoktál-e..." "Szereted-e ha..." Öhm? Mivan?

Vagy a tudsz-e ezt vagy azt vagy amazt főzni, szoktam-e főzni, milyen gyakran, vagy szeretek-e főzni.... Bocsánat, de nem tudtam, hogy fizetés nélküli privát szakács állásinterjún vagyok ???



Egyszer visszakérdeztem én is hogy "és neked mikor volt utoljára, hogy első randin elmentél kocsival a csajért, elvitted egy elegáns étterembe három fogásos borvacsorára, kifizetted érte a valag pénzt, aztán hazavitted, kinyitottad neki az ajtót, és tapizás nélkül hazamentél majd másnap köszönetképpen az együtt eltöltött időért küldtél neki az otthonába egy ajándékcsomagot egy kis csokival, parfümmel meg egy csokor virágot?" És akkor így kiderül, hogy amúgy ismerik a "kellemetlen" és "kínos" fogalmát, és pontosan tudják, mi az, ha valaki idő előtt a privát szférádban (zsebeidben/vaginádban) turkál, de csak akkor, ha ők kerülnek olyan helyzetbe vagy kapnak kellemetlenkedő kérdéseket.


Illetve amúgy szerintem nem is feltétlen a fura kérdésekkel van baj, hanem hogy nagyon sok férfi egyszerűen nem ismeri fel, ha zavarba/kellemetlen helyzetbe hoz valakit, és ha a partnere tereli egy témát, az nem szégyenlős, hanem kvára nem oda való téma és ezt próbálja valahogy a tudtára adni. Vagy, a másik az, hogy pontosan tudják, hogy a partnere kellemetlenül érzi magát, de nekik ez valamiért jó, és örülnek neki. (??)


Az is elég gyakori, hogy a férfi így nem is viszi előre a témát a nőre vonatkozó kérdésekkel, hanem 1: vagy végig magáról beszél vagy 2: nőtől várja, hogy valahogy életbe tartsa a beszélgetést, de valahogy a kettő közötti udvarias egyensúlyt nem érzi.

2023. ápr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9%
9. Te alapbol a penzre mesz es nem is vagy a legszebb ... na ez a gaz !
2023. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!