Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatalkor elmúlását az ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalkor elmúlását az ismerkedésben van aki nagyon rosszul viseli?

Figyelt kérdés

Szóval azt hogy fiatalon (mondjuk max. 30-35 éves korig kb.) még viszonylag "mindenki szép" feszes, sima, szóval nem öreg.


De ha te mondjuk 40+ évesen jössz ki egy hosszú akár 20+ éves párkapcsolatból és ismerkedni akarnál akkor kicsit olyan mintha a valóság így hirtelen pofánverne, hogy mintha hibernációból élednél hogy közben eltelt 20-30 év, és akik veled egyidősek akik közül választanod kellene, már olyan kis pocakos, duci, ráncos, csúnyácska, elhasznált emberek.


Míg legutóbb mikor randiztál lehet hogy az 20-25 éves korodban volt, a veled szemben ülő nő/férfi friss, ropogós volt, fényes hajú, ránctalan.


És most meg ezzel szembesülsz és lehet már a kedved is elmegy az egésztől?


Van ilyen az embereknek?



2023. ápr. 7. 17:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Te 40+-an tokeletesen nézel ki?
2023. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Még akár a hetven évesek között is lehet olyat találni, akik nem elhasznált emberek, és nem is igénytelenek. Az ilyeneket keresném, másokkal meg nem foglalkoznék.
2023. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted nem tűnik fel neki 20 év után, hogy férje/felesége is öregedett és ő maga is? He?
2023. ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%
Egy normális ember a saját kinézetéhez szeretne párt találni, nem ropogós, feszest az aszott kinézetéhez, így nincs probléma. A férfiklimax kegyetlen dolog persze mind látjuk itt az oldalon is a sok vergődést.
2023. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
31%
Én tudok találni 10-15 évvel fiatalabb nőt.
2023. ápr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

# 5


de senki nem szól be hogy "A korosztályodba ismerkeggyéééé!!! Vén perverz!!!" ?

2023. ápr. 7. 18:26
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

1 év és 40 leszek, de rendszeresen járok edzeni, feszes a bőröm, nincs pocakom.


És van jópár hölgy ismerősöm is ebben a korban akiknek feszes a bőrük.


Ez akkor fordul elő sajnos elég gyakran ha az emberek egy bizonyos kor után elhagyják magukat.

2023. ápr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

6

Hát ott ismerkedj. Ha neked szottyadt és ráncos a saját korosztályod (és nyilván te is az vagy), akkor szerinted minek lát egy fiatal?

2023. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tegyél rendet magadban, és nem fogsz ezen vergődni. Alapbòl egy 50 éves, nem a 30-asok között fog keresgélni, hanem jò esetben a saját korosztályábòl.
2023. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Én 47 vagyok, a testem, az izomzatom olyan mint 20 éves koromban. Szerencsés vagyok ilyen téren, de tudom és elismerem a koromat. Kicsit szomorú is vagyok miatta, viszont hogy jól tartom magam, előnyét még sosem tapasztaltam szociális viszonylatban. A korosztályom 80%-a túlsúlyos, kopaszodik, elhagyja magát. Én nem horkolok, nincs hasam, gyors és fürge vagyok. Abszolút nyitott, érdeklődő nyitott a tudásra. Pont ezért vagyok szomorú, hogy jó lenne még +30 év a fiatalságból.
2023. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!