Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Észrevettétek már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek már, hogy manapság csak a férfias testalkatú és helyes arcú IT-soknak/mérnököknek/jogászoknak/orvosoknak/közgazdás zoknak/dörzsölt jómódú szakmunkásoknak van csak barátnője? És ezzel kb. be is záródott a lista!

Figyelt kérdés

Nyilván a férfias testalkat szubjektív, de ha nem éri el a 175cm/75 kg-ot, akkor a karrierrel exponenciálisan kell virítani minden egyes hiányzó centi és kg esetén.


Viszont kb felsoroltam mindent, aki végzettség/karrier szempontjából szóba jöhet egy nőnél.

Manapság egy vékony, alacsony raktáros munkatárs fiúnak vagy pizzafutárnak esélye nincs barátnőre. Legalábbis egy ilyen embert se ismerek, akinek stabil kapcsolata lenne és nem alkalmi (az is csak a külseje miatt esetleg).


Ami még nagyon feltűnt hogy manapság a csajoknak hihetetlen mértékű IT-s fétise van. Persze közülük is inkább a +180-as, sportos, menedzser/senior fejlesztő karakterű tökéletes pasikat keresik, de ha jól keres, akkor egy nerd alacsonyabb nem vészesen sovány/kövér fickónak is van esélye átlagos barátnőre ha elég pénzt keres seniorként.



2023. ápr. 10. 20:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Csak te.
2023. ápr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

A leírtakból kb. minden igaz rám. 185/85, sportos (testépítő ambíciókkal), szoftverfejlesztő. Mondjuk van hátráltató tényező is, kopaszság miatt pl. eleve sokaknál offos vagyok, de ha a maradékot nézem, ez akkor sem jelent semmit. Nincsen a homlokomra írva a foglalkozásom, súlyom, interneten a magasságom sem. Persze lehet következtetni rájuk, de nem ezek azok a dolgok, amikkel először szembesülnek mások ha találkoznak velem.


Azt meg nem tudom elhinni, hogyha valakinek felkelted az érdeklődését és nem a beszélgetés legelején kérdez rá a munkádra, hanem később kerül elő a téma és alapjáraton jól érzi veled magát a nő, akkor benyomna valami ilyet, hogy "bocsi, nem érdekelnek a kéményseprők, csak senior szoftverfejlesztővel állok le, szia". Biztos vannak ilyenek is, de elég meredek azt feltételezni, hogy ez lenne az alap.


Ja igen és a lényeg, hogy hiába stimmel minden a leírásból, 30 randi után 1 barátnőm lett és vele sem működött rendesen a dolog.

2023. ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Végigolvassa még valaki ezeket az incel hiszti regényeket?
2023. ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#3: A nyomasztó igazság neked incel hiszti regény?


Nyilván te is érzed legbelül, hogy mennyire rátapintottam a lényegre ezért szeretnéd kézzel, lábbal, izzadós tenyérrel ellehetetleníteni az ilyen kérdéseket, mert kellemetlen számodra az igazság.

2023. ápr. 10. 21:04
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Itt ti vagytok azok, akik teljesen el vannak szakadva a valóságtól...
2023. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Nekem anno munkanéküliként egyszerre több csajom volt mint neked egész életedben! Én is hányok az ilyen picsogásoktól! Olvassa elna f.om! Te, férfiak szégyene!
2023. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vettem észre, a pizza futárunk boldog kapcsolatban él a pénztáros csajjal, a Gézu aki raktáros, meg imádja katát aki operátor a cégnél. Nekik sikerült, neked is fog!!!
2023. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyaf nyaf nyaf. Aki a valóságban él, az pontosan tudja, hogy mindenféle embernek van párkapcsolata.
2023. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki vagy, de lépj már ki Béla abból a kesergő besavanyodott szar életedből. Ne más örömén károgj, hanem azért tegyél, hogy te is boldog legyél. Ha nem egy gyökér nőgyülölő vagy akkor kb. van esélyed párkapcsolatra.
2023. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Pár kérdéssel ezelőtt válaszokban azt írták hogy csak annak van nője aki 180 centinél magasabb.


Előtte korábban azt írták hogy csak annak lehet nője akinek legalább 25 centi a faxa.


Előtte azt hogy csak annak lehet aki minimum 1,5 millió forintot keres havonta.


Előtte azt hogy csak annak aki modell kinézetű Chad és úgy néz ki mint Mike Thurston, David Laid vagy Damian Kater.


Előtte azt hogy csak annak lesz nője aki gengszter, gyúr, tetoválásai vannak és megcsalja a baratnőjét/haremet tart.


Előtte azt hogy csak a Magyarországra utazó nyugati "külföldcsávóknak" lesz magyar nője, akit elvisz magával.


Most már a jóképű, gazdag, "dörzsölt" orvosnál, IT-snál, jogásznál, közgazdásznál, szakmunkásnál járunk? Lassan mindenfajta megfejtés volt már ezen az oldalon.

2023. ápr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!