Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők szemében átlag férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szemében átlag férfiak tényleg "láthatatlanok" ?

Figyelt kérdés

Baráti társaságban beszélgettünk arról hogy idősödve hogyan csökken férfiak figyelme nők irányába, hogy míg 20-30 között mennyi visszajelzést kaptunk, így közeledve 40 felé már egyre kevésbé, van akinek már semmi.


Erre egyik pasi nevetve mondja hogy "Isten hozott klubban"


És akkor mondja hogy ők férfiként ebben a "láthatatlanságban" élik az életüket (kivéve a jóképű, cukifiúk) és hogy az átlag férfi alapállapota a "láthatatlanság" és ez a férfi élet nagy feladata hogy láthatóvá válj nők szemében, hogy téged válasszanak.


Komolyan ezt érzitek férfiként???



2023. ápr. 11. 08:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
69%
Nekem ez kicsit fordított gondolkodás. A nőknek kellene észrevenni a férfaikat és szexuális érdeklődést mutatni feléjük? Nem fordítva? Lehet, hogy régimódi vagyok, de a férfi-nő felállásban azért mindig a nők a passzívabbak és a férfiak a kezdeményezőbbek. Mire vártok egyáltalán, milyen féle érdeklődésre a nők részéről? Hogy az utcán leszólítanak, vagy mi?
2023. ápr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
59%
10. Egyetértek. Nem csak feketén-fehéren szabad látni a világot. Van VALAMENNYI átlagos, láthatatlan fickó, akinek sikerül leakasztani a szögről egyszer, vagy 5-10 évente egy csajt. De ez nem azt jelenti, hogy ez mindenkinek sikerülhet, mert az ilyen nők száma is véges, akik hajlandóak ilyen férfival összejönni, meg ahogy írta is a 10-es, tényleg 100-ből 99 meg észre sem veszi és megtalálni azt az egyet óriási véletlen/szerencse vagy rengeteget kellett hozzá próbálkozni (és átélni előtte a sok elutasítást).
2023. ápr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
90%

Engem nőként kövéren nem láttak, pedig 3x ekkora voltam. De miért is kellett volna? Naponta megy a rinya, tegnap azon, hogy állítólag a nők kényszerítik a férfiakat, hogy vonzódjanak a színes hajhoz, de fordítva meg sírnak?


Nem tesznek a férfiak annyit azért, hogy észrevegyék őket. Kinézel most az ablakon, ugyanazokat a pasikat látok. Semmi stílus, semmi gondolat arról, mi áll nekik jól, mit szeretnek. Akin megakad a szemem, mert nem pufikabátban van, azt alapból külföldinek hiszem.

2023. ápr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
14%

11. Ennek semmi köze az aktivitáshoz, passzivitáshoz és a kezdeményező szerepéhez. Mindkét nemnek van szeme és észreveheti a másik nem vonzó egyedeit. Aztán mondjuk megbámulja, vagy megjegyzi magában, hogy milyen jó pasi/csaj.


13. Dehogynem láttak, csak nem azok a pasik, akikre te is vágytál volna. Felmentél volna Tinderre 3x olyan kövéren is mint most vagy és már aznap szexelhettél volna, sőt válogathattál volna a férfiak közül. Ezt egy kövér férfi nem tudja elmondani.

2023. ápr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
58%

De én nem akartam csak dugni. Nem akartam soha valakinek meleg pina lenni, ami még épp elmegy.


Ez is mutatja a férfiak igénytelenségét. Nincs lelketek.

2023. ápr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
91%

Baromság.

Mindkét része.

A nők nagyobb részének átlagos pasija van és 40 évesen sem lesznek láthatatlanok

2023. ápr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
88%

"és már aznap szexelhettél volna,"


Miért nem vagytok képesek megérteni, hogy a nőket nem vonzza, hogy egy ismeretlen, kanos lúzer megdugja?

2023. ápr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
35%

15. "Nincs lelketek."

A nők empatikusak, a nők felsőbbrendűek, a nők messzebb látnak az orruknál. Vagy mégsem? Érdekes, ha egy férfi mondja ugyanezt a nőkre, az nőgyűlöletnek számít, nyilvánosan keresztre feszítené a média. De ha egy nő mondja ugyanezt így fordítva, akkor az normális, elfogadható.


17. Tudom, csak az vonzza, hogy egy ismeretlen jóképű, magas, sportos csávó megdugja. (Vagyis már őt sem hívjátok ismeretlennek néhány óra beszélgetés és egy-két ital után, hiába az még ugyanúgy.)

2023. ápr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
54%

Ott a hasonlóság a két nem közt, hogy senkinek nem tetszik, aki nem vonzza szexuálisan. Ezeket az embereket nem látjuk.


A különbség az, hogy egy nő nem nézeget egy átlagos pasit és gondolja azt, "ez még elmegy, ezzel szexelek".


A férfiak is csak azt látják, aki 50 kiló, 25 alatti, hosszú hajú, szép arcú... csak nekik van egy másik szemüvegük is, azzal nézik azt, hogy "ki az, aki nem kéne, de melegen tartaná a pöcsöm, mert ínhüvelygyulladásom lesz".

2023. ápr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
95%

"Érdekes, ha egy férfi mondja ugyanezt a nőkre, az nőgyűlöletnek számít, nyilvánosan keresztre feszítené a média."


Ne a nőkre mondd, mondd valamire, amit én mondtam. Konkrét dologra. Az, hogy "Tinderről akkor is megbasztak volna, ha dagadt vagy", szerintem lelketlen dolog. Akkor is, ha nő mondaná. Szerinted nem? Neked ez a kapcsolat? Kinek férnél még épphogy bele?

2023. ápr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!