Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, hogyan reagálnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, hogyan reagálnátok, ha valaki az nektek udvarló pasiról elmondaná, hogy imádja a prosztatamasszázst, ha ujjal vagy segédeszközzel kényezteti őt nő?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 11. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Fúj. Legyen vele akkor ő.
2023. ápr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Ahogy az 1-es mondja. Fúj 🤮Kotorásszon ő a seggében. Es hálás lennék neki hogy megtudtam tőle időben és semmi közöm nem lesz ehhez az illetőhöz.
2023. ápr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha szereti felőlem, de csak segédeszközzel.
2023. ápr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Engem ez miben érint? Nem kell a szexben olyat csinálnom, amit nem akarok.
2023. ápr. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

3as vagyok. Amúgy miben nem hasznos a válaszom?

Vicc már ez a pontozgatás..

2023. ápr. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Sehogy nem reagálnék.

- Egyrészt nem biztos hogy igazat mond, honnan tudná róla?

- Másrészt mi a baj a prosztata maszázzsal? Mert szerintem semmi, sőt. A pasiknak az egyik legnagyobb élmény, miért is ne szeretné? Én már csináltam ilyet több barátomnak is, és láttam mekkorát lehet így élvezni, én szívesen csinálom annak akit szeretek. Persze nyilván nem az első randin van a helye, de ha már egy ideje van szex, akkor ez hozzá tartozik. :)

2023. ápr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6-os tök jót írt. :)


Én ezen sokat nem gondolkoztam, mert soha senki nem kért tőlem ilyet. De nyilvánvaló módon ez jó lehet egy férfinek. Én személy szerint nem tudnám megcsinálni, akármennyire szeretném is a pasit és akármennyire értem is, hogy ez neki jó. Sajnálom, az élet nem habostorta, nagyon sok mindenben nem lehet 100 százalékig teljesíteni. Így ha neki probléma lenne, hogy én ezt nem akarom csinálni, akkor teljesen megérteném és biztatnám, hogy keressen másik nőt.

2023. ápr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
5: A Gyakorin régi szokás, hogy az emberek nem azt pontozzák, hogy egy válasz mennyire hasznos, hanem hogy ők egyet értenek-e vele. Ha megkérdezi valaki, kinek mi a kedvenc színe, és egy válaszoló azt írja, neki a barna, általában lepontozzák azok, akiknek a citromsárga. Itt ez a színvonal.
2023. ápr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szorulasa van biztos.. napi beontes kellene neki akkor.
2023. ápr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Hm. Én pl.sosem pontozok le. Ha tetszik a válasz megy a kis zöld pipa. Ha semleges számomra vagy nem értek egyet akkor tovább gorgetek.
2023. ápr. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!