Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderről-instára: A lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saddest kérdése:

Tinderről-instára: A lány órák után válaszol csak és egyoldalúnak érzem a beszélgetést. Szóvá tettem hogy annak érzem és ha nem szeretne velem beszélni vagy esetleg van más oka nyugodtan elmondhatja nem haragszom meg. Azt a választ kaptam, hogy?

Figyelt kérdés
Dehogy, bocsánat hogy ezt éreztettem veled. Majd írtam hogy csak olyan feelingje volt az egésznek mint egy állás interjú hogy én kérdezek ő meg csak válaszol és egy normális beszélgetés nem kezdődik el. Utána írtam hogy ha össze futnánk akkor biztosan bőbeszédűbb lenne. 8 órája megsem nézte. Játszik csak?

2023. ápr. 11. 23:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Elég nyilvánvaló. Vagy a másik lehetőség hogy nagyon félénk
2023. ápr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Miért erőlteted ? Az ilyet el kell engedni es kesz.
2023. ápr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Snapen 600 nobol 590 ilyen
2023. ápr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
1-es szerintem is inkább félénk, még azt sem tudom hogy néz ki mert nincs kint olyan képe sehol ahol az arca látszódna
2023. ápr. 11. 23:57
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért teszel bele ennyi felesleges energiát? 😰
2023. ápr. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem játszik! csak nem szeretne veled komolyabbat és lehet nem meri megmondani vagy idő kell neki. végülis nem hívtad randira, nem kötelező neki azonnal válaszolnia, ha csak egy sima idegen vagy. Hogy nem is ad lehetőséget ismerkedésre? Hát az ő baja, ha offolod legalább megtudja, hogy nem így kell ismerkedni.
2023. ápr. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a rákba, majd ír, ha akar. Ha nem, és te fekteted bele minden energiádat, abból jó dolog nem fog kisülni.
2023. ápr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%

Kettő lehetőség van.

Az egyik: Csak játszik.

A másik: Félénk, több idő kell neki, nehezen kommunikál, tanul/dolgozik és nem a telefonját bújja közbe, házimunkát végez, alszik, lebetegedett, vizsgára készül, családi gondjai vannak, a hobbijával foglalkozik, vásárolni ment, stb. Nem mindenkinek van gondtalan semmittevéssel teli élete, még akkor sem ha éppen a Tinderre regisztrált.

Ha van türelmed várd meg a képet, mert lehet, hogy szép lány.

Ha neked fontos, hogy a lány pörgősebb tempójú, beszédesebb legyen, akkor hagyd, mert később se lesz sok türelmed hozzá.

2023. ápr. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8-as, lehet igazad van várok még vele, 20 évem alatt nem volt kapcsolatom szóval ezen nem múlik mert amúgy meg szimpatikus a lány
2023. ápr. 12. 01:04
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mitől szimpatikus, hogy le sem szar ? Nem is lattad, a fejedben kialakitottal egy kepet rola es az a szimpatikus nem az a csaj akivel irsz.
2023. ápr. 12. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!